Behzat Ç. Netflix çekimleri başlıyor İnanç Konukçu duyurdu

Behzat Ç. Netflix çekimleri başlıyor. İnanç Konukçu Behzat Ç. geri döndüğünü resmen duyurdu. Netflix ekranlarında yayınlanacak Behzat Ç. çekimlerine başlıyor.

Behzat Ç. Netflix çekimleri başlıyor İnanç Konukçu duyurdu
Yayın Tarihi: 14.03.2019 23:25:00

Behzat Ç. ekranlara resmen dönüyor. Netflix'de çekileceğini ilk olarak Boxer Dergisi okuyucalarına duyurduğu haber için izleyici gün sayıyordu. Behzat Ç. resmen Netflix döndüğünü İnanç Konukçu duyurdu. Behzat Ç. çekimlerine kadronun tamamlanmasıyla başlanıyor.

Hayalet döndü

Ekip işlerinin hepsini teker teker bitirip dönüyor. Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazır beklerken Hayalet karakteri Vurgun dizisinde yer alıyordu. Artık Vurgun dizisi final yaptı ve Hayalet Netflix'le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı.

Seda Bakan hamile

Seda Bakan, dizide Harun karakterinden hamile olarak devam edecek ve dizi çekimleri tamamlanınca doğuma gidecek. Şu an için Harun'un baba olma heyacanı ve çok komik hallerini izleyeceğiz. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Netflix'de heyacan dolu anlar yaşatacak.

Behzat Ç. çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlayacak ve ilk çekim günü Netflix duyurusu yayınlanacak. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X