Bir Zamanlar Çukurova son sahne ne oldu? Demir müebbet hapse mi mahkum edildi

ATV'nin Tims&B imzalı fenomen perşembe dizisi Bir Zamanlar Çukurova 17 Ekim perşembe akşamı 40. bölümüyle ekranlara geldi. Züleyha ve Yılmaz'ın aşklarının havada kaldığı bölümde Demir için de sıkıntı büyüktü. Peki Bir Zamanlar Çukurova son sahne ne oldu? Demir müebbet hapse mi mahkum edildi?

Bir Zamanlar Çukurova son sahne ne oldu? Demir müebbet hapse mi mahkum edildi
Yayın Tarihi: 18.10.2019 01:08:00

Bir Zamanlar Çukurova son sahne ne oldu? Demir müebbet hapse mi mahkum edildi? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin çok sevilen ve reyting rekorları kıran perşembe dizisi Bir Zamanlar Çukurova bugün yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dengelerin iyice bozulduğu dizide Demir'in duruşmasının gelip çatması, Hünkar'ın çabaları ve Yılmaz ile Züleyha'nın yaşadıkları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. 

Suçsuz yere içeri giren ve çıkmak için Şermin'e muhtaç olan Demir, yalnızca Züleyha için çıkmak istiyordu. Oğlunu kurtarmaya çalışan Hünkar ise bu uğurda nefret ettiği Şermin'e boyun eğdi. Peki Şermin sözünü tuttu mu? İfade verip Demir'i kurtardı mı? İşte detaylar...BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ​SON SAHNE DEMİR'İN CEZASI NE OLDU?


Bölümün son sahnesinde oğlunu kurtarmak için Şermin'i tehdit eden Hünkar, onun duruşmaya gelmesini büyük bir heyecanla beklerken tek varlığı Demir'ini çıkartmak istiyordu. Züleyha'nın Yılmaz'la kaçtığı haberi kulağına giden ve iyiden iyiye deliren Demir ise sadece karısı için kurtulmak istiyordu. 

Ancak Bir Zamanlar Çukurova son sahnede Şermin'in davaya gelmemesi, hakimin deliller değişmediği için karar vermesine sebep oldu. Tabi biz bu kararı duyamadık ama Hünkar'ın gözlerinden Demir için iyi haber olmadığını anladık. BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Züleyha'ya kaçalım demek için gitmişken, Müjgan'a bunu yapamayacağına karar veren Yılmaz, dönüş yolunda baygın vaziyette Züleyha'yı bulmuştur. Onu hastaneye yetiştirmeye çalışırken, gözünü açan Züleyha, Adnan'ı sayıklar. Yılmaz, geri döner ve Adnan'ın hayatını kurtarır. Yılmaz henüz gerçekleri bilmese de Züleyha, Adnan ve Yılmaz ilk kez yan yanadır! Ve ilk kez birbirlerine sarılırlar! Hastaneye ulaştıklarında da Yılmaz Adnan'ı bırakamaz. Ta ki, Hünkar gelene dek!

Züleyha ve Adnan, Yılmaz sayesinde ölümden dönerken, Bağevinde ve Çiftklikte ise yer yerinden oynamıştır. Züleyha ve Adnan, tüm Adana'da köşe bucak aranmaya başlar. Hünkar, Yılmaz'ın yaptıklarının hesabını sormaya Fekeli'ye kadar gider!

Hünkar, Züleyha ve Yılmaz'ı bulmak için seferberlik ilan etmişken, Hatip Ağa ise, Demir ve Hünkar'ın arasını bozmak ve Yamanlar'ı yeni bir krize sürüklemek için cezaevine Demir'i ziyarete gider. Ona öyle bir şey söyler ki, çıldıran Demir, yine hücre cezası alır! Hünkar bir kez daha Savcı Jülide'den ricacı olmak zorundadır artık. Üstelik bir de hatip Ağa'nın fırsatçılığı ile uğraşmak zorunda kalır.

Züleyha'nın kayıp haberini aldıktan sonra Yılmaz'a ulaşmaya çalışan Fekeli, bir yandan da Hünkar'ı oğlunun bunu yapmayacağına inandırmaya çalışır. Ancak, Fekeli bile, gerçekten kaçmış olabileceklerini düşünecek haldedir! Bir yandan da etrafını saran akbabalara karşı Hünkar'a yardım etmek ister. "Sen bana yar da olsan, yara da olsan, sana kıyamam" diyerek, kavgalarının ortasında yine elini uzatır.

Yamanlar bir yandan Züleyha'yı bulmanın telaşındayken, bir yandan da Demir'in cezaevinde olmasından fırsat bilenlere karşı itibarlarını korumak zorundadır. Hünkar, şirket ve Züleyha arasında koştururken, sağ kolu Saniye'ye daha büyük görevler verir. Saniye yanına Gülten'i de alarak, Hünkar'ın sünnet düğünü organizasyonunu üstlenir. Artık iki genç kadın ellerinde megafonları ve not defterleri ile Hünkar adına hayır işinin tüm sorumluluğu ile köyleri gezecektir. Ve Gülten yine Çetin ile karşılaşır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR