Bodrum'da sürat teknesinin çarptığı kadın ağır yaralandı! Ünlü oyuncunun oğlu gözaltına alındı

Bodrum'da feci bir kaza yaşandı. Sürat teknesinin çarptığı kadın ağır yaralanırken, tekneyi kullanan kişi gözaltına alındı. Ancak tekneyi kullanan kişinin ünlü Yeşilçam yıldızı Göksel Arsoy'un oğlu Gökhan Arsoy olduğu söylendi. Detaylar haberimizde...

Bodrum'da sürat teknesinin çarptığı kadın ağır yaralandı! Ünlü oyuncunun oğlu gözaltına alındı
Yayın Tarihi: 13.08.2019 16:32:00

Bodrum'da sürat teknesinin çarptığı kadın ağır yaralandı. Sürat teknesini kullanan kişinin ünlü Yeşilçam yıldızı Göksel Arsoy'un oğlu Gökhan Arsoy olduğu öne sürülmüştü. Çünkü kaza sonrası tekneyi kullana kişi kaçmıştı. 

Bitez Adaboğazı mevkii Akvaryum koyunda geçtiğimiz gün meydana gelen olayda, kıyıdan yaklaşık 15 metre açıkta yüzerken 8 metrelik bir sürat teknesinin üzerinden geçmesiyle feci şekilde yaralanan 72 yaşındaki Gülseren Ayvazoğlu'nun ayakları neredeyse kopmak üzereydi. 

Tedavisi hala devam eden talihsiz kadının yürüyüp yürüyemeyeceği önümüzdeki süreçte belli olacak. Gözaltına alınan Gökhan Arsoy ise, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Olay yerinde yaşananlara şahit olan Gülseren Ayvazoğlu'nun arkadaşı ise olanları böyle anlattı:

“Arkadaşımızın teknesiyle denize girmek için Akvaryum koyuna gittik. Akşamüzeri saatleriydi, Gülseren Ayvazoğlu denize girdi biraz yüzdü tam o sırada bir tekne çok çok süratli bir şekilde alana girdi. Biz ilk önce arkadaşımızı teknenin dalgasına geldi sandık meğerse üzerinden geçmiş. Çarpan şahıs durmadı kaçtı. Arkadaşımızın yaralandığını görünce hemen 112 Acil Yardım hattından yardım istedik ve kısa bir süre sonra ambulans tekne ile 112 Acil Sağlık ekipleri yetişti. Onlar ilk müdahaleyi yaparken Sahil Güvenlik ekibi geldi. Onlar zamanında gelmeselerdi belki kan kaybından kaybederdik arkadaşımızı. Çok ağır ameliyat geçirdi, ayakları neredeyse kopmak üzereydi, 4 ay boyunca ayaklarının üzerine basamayacak ve sonrasında tekrar yürüyüp yürüyemeyeceğini bilemiyoruz. Ben tekrar, arkadaşımıza çarpıp kaçan şahsı yakalayan Sahil Güvenlik ekibine ve özellikle vaktinde müdahale edip hastaneye yetiştiren deniz kurtarma ve 112 Acil Sağlık ekibine teşekkür ediyorum. ”
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR