Çarpışma Veli Cevher'i Onur Saylak Çukur dizisine transfer oldu

Çarpışma dizisinde Veli Cevher karakterini canlandıran Onur Saylak Çukur dizisine transfer oldu. Veli Cevher karakterini canlandıran Onur Saylak Çukur dizisinde hangi rolde olacağı sır gibi saklanıyor. Çukur yeni bölümü nefesleri kesecek.

Çarpışma Veli Cevher'i Onur Saylak Çukur dizisine transfer oldu
Yayın Tarihi: 15.03.2019 02:01:00

Çarpışma dizisi Veli Cevher'i Onur Saylak bir anda iki farklı dizide oynayacak. Çukur dizisi oyuncu kadrosuna katılan Onur Saylak dizide Veli Cevher olarak mı girecek yoksa başka bir rolde mi girecek sır gibi saklanıyor. Ancak Çarpışma dizisinde de oyuncu rolüne devam edecek.

Ay Yapım dev atak

Ay Yapım, Onur Saylak'ı bırakmıyor. Oynadığı tüm rollerde en iyi oyuncular arasında yer alan Onur saylak, Ay yapım imzalı Çarpışma dizisinde rol alıyordu. Onur Saylak bu sefer ay yapım imzalı Çukur dizisi oyuncu kadrosuna giriyor.

Yüzüklü mü Beyfendi mi?

Onur saylak Çukur dizisinde Yüzüklü kişiyi mi yoksa Beyfendi mi canlandıracak henüz öğrenilmedi. Ancak bu akşam itibariyle Çukur setinde görüntülenen Veli Cevher, Çarpışma 1 hafta ara verildiği hafta ekranlarda olabilmek için var gücüyle çalışıyor. 

Onur saylak Çukur dizisinde rolü belli olur olmaz sizlerle olacak. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X