Ceren Moray Avlu dizisinden ayrıldı mı? Avlu Azra diziden çıkıyor mu

Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinden Ceren Moray ayrıldı mı? Ceren Moray Avlu'dan neden çıktı? Avlu azra diziden mi ayrılacak merak ediliyor. İşte son bölümde Ceren Moray gerçekleri.

Ceren Moray Avlu dizisinden ayrıldı mı? Avlu Azra diziden çıkıyor mu
Yayın Tarihi: 31.01.2019 22:03:00

Star TV ekranlarında yayınlanan ve 3. sezon onayını geçtiğimiz günlerde yayınlanan Avlu dizisinden Ceren Moray ayrılıyor mu? Avlu'da Azra karakteriyle çok sevilen ve rekorlar kıran Ceren Moray diziden çıktı mı neden çıktı sorulara akıllara geliyor. Bunun sebeplerinden biri dizide rol gereği tahliye edilmesi. Peki Avlu Azra diziden çıktı mı akıbeti ne olacak.

Avlu Ceren Moray diziden neden ayrıldı

Avlu dizisindne Ceren Moray ayrılmıyor. Rol gereği tahliyeler geri dönüşler olacak. Ancak Ceren Moray karakterinin yer aldığı 3. sezon onayı bu hafta alındı. avlu Star TV'de 3. sezonda ekranlara gelecek. Bu sebeple sevilen dizinin Demet kadar sevilen yüzüyle yollar ayrılmaz. aksine aynı kaldığı yerden daha fazla rol verilerek devam ediliyor. Avlu'da Azra karakteri senaryo gereği ayrılsa da dönüşü hızlı olacak.

Ancak net olarak söyleyelim ki Ceren Moray dizide kaldığı yerden devam edecek. Sevilen dizinin 3. sezonunda yer alacak. HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR