Çocuk 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok! Star Yayın Akışı Neler Var?

Star Tv'nin dizisi Çocuk 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok! Star Yayın Akışı Neler Var? Çocuk dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çocuk 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok! Star Yayın Akışı Neler Var?
Yayın Tarihi: 14.10.2019 19:41:00

Star Tv'nin dizisi Çocuk 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok! Star Yayın Akışı Neler Var? yeni bölüm bu akşam ekrana gelmeyecek. Fransa Türkiye zorlu mücadelesi nednei ile 1 hafta diziler ara verecek. bu akşam ekrana gelmeyecek olan Çocuk dizisi 21 Ekim pazartesi saat 20:00'da Star tv ekranalrında yayınlanacak.

saat 20:00'da Çocuk dizisinin özel bölümü ekrana gelecek. yeni bölümü 21 ekim pazartesi gecesi star tv yayın akışındkai yerini alacaktır.

ÇOCUK GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?


Asiye’nin yıllardır bastırdığı Hasan’ın hakkı olan annelik duyguları artık önüne geçilemez bir hal alır. Asiye’nin Hasan’ın etrafında oluşu ve özverisi, Ali Kemal’i işkillendirirken Emine’den gelen haberle bir anda allak bullak olur… Şule, Akça’yı Hasan’ın elinden kurtarmış çiftlik evine saklamıştır.

Emine, Akça’nın Efe’yi alıp gitmesine engel olurken açılan yağlı kapıyı da kapatmamıştır. Asiye ve Şule birbirlerine olan öfkeleriyle gözlerini karartıp Ali Kemal’e her şeyi anlatmaya karar verirler… Gördükleri resim ikisini de allak bullak ederken Şule sadece Efe’yi değil onunla birlikte Ali Kemal’i de Akça’ya kaptıracağını anlar…

Kocası için Efe’ye anne olacaktır… Şule, Ali Kemal, Efe yeniden köşktedir. Ancak her şey yoluna girmişken, Efe’nin duyduklarıyla sarsılıp Akça’ya kaçması yine dengeleri alt üst eder. Asiye, Hasan’dan yardım isteyerek Akça’nın peşine düşer.

Ali Kemal olan bitenden habersiz Akça’ya olan hislerinin yanlış olduğunu düşünerek ailesine, eşine olan ilgisini arttırırken Hasan’ın Efe’yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR