Çukur bu akşam neden yayınlanmıyor? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur 14 Ekim pazartesi yayın akışında yer almıyor. Hal böyle olunca Çukur neden yok? Çukur yeni bölüm ne zaman? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.

Çukur bu akşam neden yayınlanmıyor? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak
Yayın Tarihi: 14.10.2019 11:02:00

Çukur bu akşam neden yok? Çukur bitti mi? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? her yerde aranıyor. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Çukur üç sezondur  yayınlanan her bölümüyle reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Heyecan dolu bölümleriyle ekranlara gelen Çukur 14 Ekim pazartesi günü 72. bölümüyle ekranlara gelecekti. Fakat fenomen dizinin Show TV'nin bugünkü yayın akışında yer almaması izleyenlerini korkttu. Peki Çukur yeni bölüm niçin yok? ÇUKUR NEDEN YAYINLANMIYOR? 14 EKİM

Çukur 72. bölümüyle 14 Ekim pazartesi ekranlara gelmeyecek. Çünkü bu akşam Fransa - Türkiye arasında oynanacak milli maç var. Haliyle dizisinin reytinglerini korumak isteyen Show bu nedenle Çukur'un yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı.


ÇUKUR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur'un tanıtımlarından anladığımız kadarıyla da yeni bölüm bir hafta gecikmeli olarak 21 Ekim pazartesi akşamı yayınlanacak. Yani Çukur 72. bölümüyle 21 Ekim pazartesi günü Show TV'de...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#çukur Yeni bölüm 21 Ekim Pazartesi 20.00’de @showtv’de! @ayyapim

Çukur Dizi Resmi (@cukurdizi)'in paylaştığı bir gönderi ()


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Çukur 71. bölümde; Yamaç’ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıları bitirmek için harekete geçecek. Hapisteki Koçovalıların bu saldırılar karşısında nasıl ayakta kalacağı merak konusuyken Vartolu’ya beklemediği bir yerden yardım gelecek.

Aliço’nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken Aliço, Yamaç’a ulaşmaya çalışacak. Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler soluksuz beklenecek. 

HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR