Deadpool, David Beckham'dan Özür Diledi

İlk filmde David Beckham'la dalga geçen Deadpool, ikinci filmin yeni tanıtım videosunda kendini Beckham'a ffettirmeye çalıştı.

Deadpool, David Beckham'dan Özür Diledi
Yayın Tarihi: 14.05.2018 13:08:00

Marvel evreninin en sempatik kahramanı Deadpool, yeni filmi öncesi videolar yayınlanmaya devam ediyor. 18 Mayıs 2018 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak olan ikinci film öncesi yeni bir tanıtım yayınlandı. 

Deadpool’un ilk filmindeki ‘’Dış görünüş her şeydir. Sen hiç David Beckham’ı konuşurken gördün mü? Sesi, ağzı helyum konservesiyle seks yapmış gibi’’ repliğinden sonra, Deadpool beyaz bayrak çıkardı.

Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds, 18 Mayıs’ta vizyona girecek olan Deadpool 2 için yeni bir video yayınladı. Video sosyal medyada oldukça beğenildi.

Videoada, David Beckham’ı evinde sinirli bir şekilde filmdeki o sahneyi tekrar tekrar izlerken görüyoruz. Bunun üzerine kahramanımız Deadpool oldukça sempatik şekilde özür dilemeye geliyor.
HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X