Demet Akalın'dan Canlı Yayında Şok Okan Kurt İtirafı Gündeme Bomba Gibi Düştü

Ünlü Sanatçı Demet Akalın'dan Gündeme bomba gibi düşecek Eski Eşi Okan Kurt hakkında bomba itiraflar peş peşe geldi?ünlü sanatçı Canlı yayında neler söyledi neler?

Demet Akalın'dan Canlı Yayında Şok Okan Kurt İtirafı Gündeme Bomba Gibi Düştü
Yayın Tarihi: 15.10.2019 19:49:00

Katıldığı televizyon programında canlı yayında eski eşi Okan Kurt hakkında yaptığı itiraf ile bir kez daha gündeme bomba gibi düşen ünlü Sanatçı Demet Akalından şoke eden bomba itiraflar demet Akalın Canlı yayında neler söyledi neler?işte olay yaratacak o canlı yayın itirafları

Geçtiğimiz sene eşinin ailesinin borçlarından dolayı evine haciz gelen Demet Akalın, evliliğini tek celsede sonlandırdı. Kısa bir süre sonra eşiyle barışan ve şimdilerde sevgili olan Akalın, canlı yayında özel hayatı hakkında şunları söyledi:

"Okan'la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel. İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil. Ben kavga dövüş falan sevmem. Kocamın birisiyle kırıttığı falan kulağıma gelmedi. Bizimki sevgisizlikten bir boşanma değildi zaten. Ben bir de hayatta barışmazdım zaten. Bir iki gezdim, kafam rahattı.


"8-9 AYDIR TEK BAŞIMA YATIYORUM"

Bize şimdi yeni yatak yapıldı. Hira, ben ve Okan beraber yatıyoruz. Onlar beraber takılıyor ben odama çıkıyorum.8-9 aydır tek başıma yatıyorum yani. Okan boşanma sonrası seni yere düşen yüzünü kaldıracağım dedi. Okan'ın benim ailemle arası pek parlak değil. Bana küçükken bakan teyzem hastanede yatıyordu Okan bir telefonla özel hastaneye aldırdı.

Ben çocuk istiyorum. Hira önceden yanaşmıyordu. Daha bir 10 senesi var. Okan'a kalsa 5-10 tane olacak. Kocam için değil de Hira'ya bir kardeş yapabilirim."
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR