Denizbank, Cebimde Kredi Kampanyası Başladı! 30.000 TL Ödeme!

Denizbank, Cebimde Kredi Kampanyası Başladı! 30.000 TL Ödeme!

Denizbank, Cebimde Kredi Kampanyası Başladı! 30.000 TL Ödeme!
Yayın Tarihi: 2.12.2023 10:52:00

Denizbank, müşterilerine özel olarak tasarlanan Cebimde Kredi kampanyası ile finansal ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm sunuyor. Başvurularınızı sadece birkaç adımda gerçekleştirebileceğiniz bu kampanya ile istediğiniz zaman 40.000 TL'ye kadar nakit krediye sahip olabilirsiniz.

Denizbank, Cebimde Kredi kampanyası kapsamında müşterilerine kolaylıkla başvuru yapma fırsatı sunuyor. Banka müşterisi olan herkes, kimlik numarasını sorgulayarak başvurusunu gerçekleştirebilir. Başvurular, 36 ay vadeli olarak verilecek olan ihtiyaç kredilerini içermekte. Ancak, kampanyadan faydalanmak isteyenlerin banka kredi puanlarının 1500 ve üzerinde olması gerekiyor.

Başvuru işlemleri banka hesap numaraları üzerinden sorgulanarak gerçekleştirilebilir ve onaylanan krediler aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır. Denizbank, bu kampanya ile müşterilerine hızlı çözüm sunmayı amaçlıyor. Başvuru yapmak oldukça basit; Denizbank müşterileri, Cebimde Kredi kampanyasına katılarak kimlik numaralarını sorgulayarak ne kadar kredi alabileceklerini anında öğrenebilirler. Ayrıca, resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi onayı alacak olan vatandaşlar, kredim yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını ve doğum tarihlerini (gün ay yıl) yazıp 32 80 numarasına mesaj göndermeleri yeterlidir.

Denizbank, Cepbank uygulaması ile müşterilerine bir diğer hızlı kredi seçeneği sunmaktadır. Cepbank uygulaması üzerinden yapılan başvurular sonrasında uygun görülen kredi talepleri hemen hesaplara yatırılmaktadır. Bu kampanya kapsamında, Denizbank müşterileri 40.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler.

Denizbank müşterileri için özel olarak hazırlanan Cepbank kampanyasında başvuru yapmak çok kolay. Cepbank uygulamasına giriş yapan müşteriler, “Kredi Çek” menüsü üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra, kredi başvurusu onaylanırsa, kredi tutarı müşterinin hesabına hemen yatırılır.

Cepbank uygulaması üzerinden yapılan başvurular sonrasında, müşterilerin kredi notlarına ve finansal durumlarına göre uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Böylece müşteriler, uygun faiz oranları ile nakit kredi kullanma imkanına sahip olurlar. Bu sayede, Denizbank müşterileri ihtiyaçlarına uygun ödeme koşulları ile kredi kullanma şansını elde ederler.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR