Denizbank Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma müjdesi verdi

Denizbank kredi ve kredi kartı yapılandırma nasıl oluyor? Denizbank kredi yapılandırması için şartlar kredi kartı yapılandırması için şartlarla aynı mı? Denizbank üzerinden nasıl yapılandırma yapabilirsiniz? Sizlere şimdi bu haberimizde yeni kampanya yapan Denizbank’ın yapılandırma kredisi hakkında

Denizbank Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma müjdesi verdi
Yayın Tarihi: 28.02.2020 18:29:00

Denizbank kredi ve kredi kartı yapılandırma nasıl oluyor? Denizbank kredi yapılandırması için şartlar kredi kartı yapılandırması için şartlarla aynı mı? Denizbank üzerinden nasıl yapılandırma yapabilirsiniz? Sizlere şimdi bu haberimizde yeni kampanya yapan Denizbank’ın yapılandırma kredisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank hem kredi olsun hem de kredi kartı olsun çok tercih edilen bankalardan birisidir. Gerek uygun faiz oranları ve kolay başvuru için kredileri, BONUS özellikli olması ve avantajlı kampanyalar yapmaları için de kredi kartlarını tercih eden çok müşteri vardır. Bankadan aldığınız bu kredi ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra belirli tarihlerde geri ödemeniz gerekmektedir. Eğer geri ödemezseniz hem kredi notunuz düşecek, hem kredi siciliniz bozulacak, hem de banka sizi icraya veerecektir. Bu sebeple eğer kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyemeyecek gibiyseniz hemen yapılandırma yapmanızı öneriyoruz. Denizbank’ta kendi bankasından kredi ve kredi kartı kullananlara bu kampanyaları yapmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı ve Kredi Yapılandırması Nasıl Yapılır?


Denizbank bu bankadan kullandığınız kredi ve kredi kartı gibi ürünlerin ödemelerini sıkıntılı şekilde yapan kişilere bir avantajlı kampanya başlatmıştır. Bu kampanyada borçlarınızı tek bir çatı altına toplayıp yapılandırıp, aylık taksitlerle ödenmesidir. Eğer kredi kartı ve kredi borçlarınızı düzensiz ödüyorsanız bu kampanyaya katılabilirsiniz. Banka borçlarını düzenli ödeyen kişiler yapılandırma yapamazlar. Banka sadece sıkıntılı olan müşterilere bu imkanı vermektedir.
Denizbank üzerinden örneğin bir kredi kartı kullanıyorsunuz ve bu kredi kartının borcu sizi ödemenizde çok zorluyor. Hemen banka ile irtibata geçerek bu kredi kartının borcunu yapılandırmak istediğinizi söylüyorsunuz. Banka değerlendirmeleri yapıyor ve size özel olarak hazırladığı kredi kartı yapılandırmasını sunuyor. Kredi kartı yapılandırmasında banka 12 ay vade ile sizin tüm kart borcunuzu bölecektir. Bu aynı şekilde kredi borçları içinde geçerli oluyor. Kredi kartı kullanan kişiler bu yapılandırmayı yaptıkları taktir de kullandıkları kredi kartı da iptal olacaktır. Yapılandırma bittikten sonra bu kredi kartını değil yeni bir kredi kartı kullanmak için başvurular yapacaklardır. Eğer o zamanki banka şartlarına uygunsanız hemen onay alabilirsiniz. O günde başvuru yaptığınızda kredi notunuz ve kredi sicilinize bakılacaktır.

Denizbank Yapılandırma Başvurusu

Denizbank yapılandırma başvurusu sadece iki yöntemle yapılmaktadır. Birinci yöntem banka şubeleri, ikinci yöntem ise Denizbank müşteri hizmetleri ile yapılan yapılandırmalardır. Eğer sizde bir yapılandırma yapacaksanız bizim size önereceğimiz banka şubeleridir. Banka şubelerinden müşteri temsilcisi ile yüz yüze işlem yaparak daha anlaşılır şekilde yapılandırma başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank yapılandırma başvurusu için 0 850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da kredi yapılandırma kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank yapılandırması yapacaksanız sadece bu banka üzerinde kullandığınız ürünler için işlem yapacaksınız. Denizbank diğer bankalar için yapılandırma yapmamaktadır. Sadece bu bankadan diğer banka borçlarınızı kapatmak için borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Bunun içinde banka şubelerine giderek evraklarınız ile başvuru yapmanız gerekiyor.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR