Doğukan Manço ölümden döndü

Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço ölümden döndü.

Doğukan Manço ölümden döndü
Yayın Tarihi: 11.09.2023 13:09:00

Barış Manço'nun müzisyen oğlu Doğukan Manço, katıldığı bir düğünde yediği yemek nedeniyle zehirlendi.

Doğukan Manço katıldığı düğünde yediği yemek nedeniyle rahatsızlandı. Erken müdahaleyle rahatsızlığını farkederek ölümden dmndüğünü anlatan Manço, "Bu sefer de yırttık. " ifadelerini kullandı.


Türkiyenin efsane sanatçılarından Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço, katıldığı bir düğünde yediği yemek nedeniyle ölümnden dönerek hastanelik oldu. Hastane odasından fotoğraf paylaşan Manço, "Bu sefer de yırttık. Patlıcana anafilaktik şok seviyesinde alerjim var. Yakınlarım bilir. Yani müdahale edilmezse solunum yolum tıkanıncaya kadar ağır reaksiyonlar veriyor vücudum. Bu hayatımda üçüncü kez başıma geliyor" dedi.

"GARSONA SORDUM AMA..." 

Doğukan Manço, "Bir düğünde karanlıkta gelen yemeği gözüm seçemeyince emin olmak için garsona 'Püre mi patlıcan mı?' diye sordum ama Püre dedi. Sadece bir çatal ucu aldım ve patlıcan olduğunu anladım. Kısa sürede belirtilerden etkilendiğimi anlayıp soluğu hastanede aldım. Erken müdahale ile toparladım. Garson muhtemelen genç oluşu sebebiyle heyecanlandı ne dediğini bilmiyordu ya da patlıcan püresi diye algıladı. Şu an için iyiyim" dedi.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR