Dünyanın En Hızlı Piyanisti Peter Bence

Bence, Zibidi Gonzales kadar hızlı piyano çalıyor. Boşuna Dünya'nın en hızlı piyanisti olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmadı. Son sürat devam arkandayız.

Dünyanın En Hızlı Piyanisti Peter  Bence
Yayın Tarihi: 23.11.2018 12:08:00

Bence, Ocak 2012'de, dakikada 765 nota vuruşuyla dünyanın en hızlı piyanisti olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmişti. Guinness Rekorlar Kitabı'na adını hızlı bir şekilde yazdıran Peter, şimdi de İzmir'de muhteşem bir konser verdi. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ndeki konsere İzmirli sanat severlere muhteşem bir performans sergiledi. Dakikada 765 nota vuruşuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na "en hızlı piyanist" ünvanını alarak girmiştir. Bu ne hız piyanist bey aman dikkat!Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ndeki konsere sanatseverler büyük bir ilgi gösterdi.
Zibidi Gonzales Peter Bence, kayıt sanatçısı, besteci ve yapımcıdır. Konser programında klasik ve popüler müzikten eserlere yer vermiştir.Bence, Michael Jackson ve Cher gibi ünlü şarkıcıların eserlerinin yanı sıra John Williams'ın Star Wars, E.T, Jurassic Park gibi filmler için bestelediği müzikleri de çaldı. O çaldı biz dinledik ve büyük bir keyif aldık.Muhteşem performansıyla, sevenlerini etkilediği saatler.
HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR