Emekli maaşı alanlar 16-31 Ekim arasında 18000 TL ödeme alacak: Sizler için araştırdık!

Emekli maaşı alanlar 16-31 Ekim arasında 18000 TL ödeme alacak: Sizler için araştırdık!

Emekli maaşı alanlar 16-31 Ekim arasında 18000 TL ödeme alacak: Sizler için araştırdık!
Yayın Tarihi: 15.10.2023 13:00:00

Emekli maaşı alan vatandaşlar için sevindirici bir haber! Hem kamu bankaları hem de özel bankalar tarafından sunulan özel kampanyalarla, uygun faiz oranlarıyla 18.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Nakit ihtiyacı olan herkes, başvurularını yaparak kredi ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebilecektir. Bankalar, düşük faiz oranları ile hızlı kredi işlemleri sunarken, ödemelerinizi isterseniz banka şubesinden, isterseniz internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Emekli vatandaşlar, kredi notlarına göre uygun faiz oranları ile kredi başvurularını yaparak, başvurudan hemen sonra 18.000 TL'lik ödemeleri bankalardan alabilecektir.

Emekli vatandaşlar için sunulan bu nakit imkanına başvurmak isteyen kişiler, emekli maaşı alıyorlarsa Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarından şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Emekli maaşı hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile krediye başvurabilir ve krediyi hemen hesabınıza alabilirsiniz. Ayrıca, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarına emekli maaşı taşımanız durumunda, ekstra olarak 7500 TL'lik emekli promosyonu da alabilirsiniz.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlar ise şubeye gitmeden aynı gün içinde işlemlerini halledebilirler. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası'nın internet bankacılığı uygulamasını kullanan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi onayı alabilirler. Banka şartlarına uygun olan kişilere daha yüksek limitlerde, 36 ay vadeli emekli kredileri de sunulmaktadır. Bu fırsatları değerlendirerek nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR