Emekliye Anında 50.000 TL HESAPTA!

QNB Finansbank’tan emekliye anında 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizde Finansbank üzerinden 50.000 TL kredi almak istiyorsanız emekli maaşınızı bu bankaya taşıdığınızda kredi notunuz düşük olsa bile uygun faizlerle işlem yapacaksınız.

Emekliye Anında 50.000 TL HESAPTA!
Yayın Tarihi: 29.05.2020 17:38:00

QNB Finansbank’tan emekliye anında 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizde Finansbank üzerinden 50.000 TL kredi almak istiyorsanız emekli maaşınızı bu bankaya taşıdığınızda kredi notunuz düşük olsa bile uygun faizlerle işlem yapacaksınız. Sizlere şimdi bu yazımızda Finansbank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır, emekli kredisi için şartlar nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz.

QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde her çeşit müşteriye kredi kampanyası yapan bir bankadır. Esnaf olan, Çiftçi olan, Sigortalı çalışan, Devlet memuru olan herkese bankalar kredi imkânı vermektedir. QNB Finansbank üzerinden sizde kredi başvurusu yaparak hemen emekli kredisi kullanabilirsiniz. Emekli kredilerinde banka sadece maaş taşıması yapmanızı isteyecektir. Bu şekilde eğer emekli maaşınızı QNB Finansbank’a taşırsanız tüm ihtiyaçlarınız için 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere nasıl başvuru yapabilirsiniz ve şartlar nelerdir bunlardan bahsedelim.

QNB Finansbank Emekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emekli kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Yalnız bazı müşteriler kredi notu uygun olması durumunda SMS ve internet üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın QNB Finansbank şubesine gittiğinizde banka maaş taşımasını yaptıktan sonra kredinizi kullandıracaktır. 50.000 TL’ye kadar kredi kullanırsanız, ayrıca diğer banka kredi ve kredi kartı borçlarınız da varsa banka bu kredi borçlarını kapatacaktır.
Eğer kredi notunuz iyi ise ve bankalarda bir sorununuz yoksa bu bankanın SMS kredi sistemi ile hemen onay alabilirsiniz. Bunun için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterlidir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka 5 dakika da size yanıt verecektir. Kredi başvurusu onaylanan müşteriler en yakın QNB Finansbank şubesinden kredi kullanabilirsiniz.
İnternet üzerinden de kredi kullanabilmeniz için bu bankada bir hesabınızın olması veya bu bankadan maaş almanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra mobil şube veya site üzerinden giriş yaparak kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu onay alan müşteriler bankaya gitmeye gerek duymadan hemen onaylanan kredi tutarını hesaplarına atabilirler. Emekli kredilerinde banka 60 ay vade yaptırmaktadır. Siz dilerseniz 3 ay ertelemeli kredi yaparak 57 ay vadeli olarak ödeme yapabilirsiniz.

50.000 TL Emekli Kredisi Veren Bankalar

QNB Finansbank haricinde de ülkemizdeki diğer bankalarda emekli kredileri kampanyaları başlamıştır. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden uygun faizlerle kredi alabilirsiniz. Bu bankalar kamu bankası olduğu için emeklilere özel kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Bu bankalardan da maaş taşıması yaptığınızda 50.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz.

Garanti BBVA, Denizbank, Akbank, İş Bankası ve Burgan Bank üzerinden de 50.000 TL’ye kadar emekli kredisi alabilirsiniz. Bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda maaş taşıması yaparsanız kredi kullanacaksınız.

PTT üzerinden emekli maaşı alanlarda düşük kredi notu olması durumunda Aktifbank ortaklığında emekli kredisi kullanabileceklerdir. Bu banka sadece PTT üzerinden emekli olan kişilere kredi vermektedir. Size en yakın PTT şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.
 
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR