Emekliye Yüksek Promosyon Veren 3 Banka Yayınlandı

Emekliye yüksek promosyon veren bankalar hangileridir? Emekliye yüksek promosyon nasıl alınır? Emekliler için yapılan bu kampanyalarda ne kadar yüksek promosyon alabilirsiniz?

Emekliye Yüksek Promosyon Veren 3 Banka Yayınlandı
Yayın Tarihi: 31.05.2020 23:27:00

Emekliye yüksek promosyon veren bankalar hangileridir? Emekliye yüksek promosyon nasıl alınır? Emekliler için yapılan bu kampanyalarda ne kadar yüksek promosyon alabilirsiniz? Sizlere bu yazımızda emekli promosyonları ve başvuru durumları hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizdeki bankalar SGK ile anlaşma yaparak emekli maaşını aldıkları müşterilere belirli promosyonlar vermektedirler. Bu her banka için geçerli bir durumdur. Bankalardan 750 TL’ye kadar promosyon alabilirsiniz. 2017 Mart ayında başlayan bu sistem, 2020 yılında da tekrardan devam etmektedir. Sizlerde eğer emekli için yüksek promosyon almak istiyorsanız bazı bankaların bu promosyonla beraber yaptıkları kampanyalara girmeniz gerekmektedir. Sizlere yazımızda bu kampanyalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Emekli Promosyon Nasıl Alınır?

Adından da anlaşılacağı gibi emekli olan kişilere verilen bir hibe paradır. Eğer maaş aldığınız bankada bir sözleşme yaparak 3 yıl maaşınızı taşımayacağınızı taahhüt ederseniz banka size 750 TL’ye kadar SGK tarafından bir promosyon ödeyecektir. 3 yıl maaşınızı taşımazsanız bu parayı geri ödemeyeceksiniz. 3 yıl sonra bankanın yeni kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Emekli promosyonu almak için maaş aldığınız veya maaş taşıdığınız banka şubesine giderek sözleşme yapmanız gerekmektedir. Bu yaptığınız sözleşmeden sonra banka bir sonraki maaşınıza ek olarak sizlere promosyon verecektir.

Bu verilen promosyonlar sizin maaşınıza göre belirlenmektedir. 1.500 TL’ye kadar maaş alan müşteriler 500 TL emekli promosyonu alabilirler. 1.500 TL ile 2.500 TL arasındaki maaş alan müşteriler 625 TL, 2.500 TL ve üzerindeki emekli olan kişilerde 750 TL emekli promosyonu alabilirler. Yüksek olarak promosyon ödemesi almak istiyorsanız maaşınızın da yüksek olması gerekmektedir. Bankalar bu promosyonlar haricinde kendilerine özel kampanyalarda yapmaktadırlar. Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler verelim.

Denizbank Emekli Promosyon Kampanyası

Denizbank üzerinden emekli maaşı alan veya maaşını Denizbank’a taşıyan müşteriler bu bankadan 3 yıllık taahhüt yaptıklarında hemen emekli promosyonu alabilirler. Banka ayrıca kendi müşterilerine başka bir emekli getirdiklerinde de 100 TL promosyon vermektedir. Arkadaşınızı, eşinizi, dostunuzun emekli maaşını Denizbank’a taşımayı taahhüt ettirseniz ve o kişi 3 yıllık sözleşme yaparsa banka size verdikleri promosyondan ek 100 TL daha promosyon verecektir. Bu şekilde 3 kişiyi getirebiliyorsunuz. 750 TL alan bir kişi 300 TL daha alarak 1050 TL promosyon almış olacaktır.

TEB Emekli Promosyon Kampanyası

Emekli maaşını TEB bankasına taşıyan müşterilere banka 1.000 TL’ye kadar emekli promosyonu vermektedir. Eğer sizde bir arkadaşınızı bu bankaya getirirseniz 250 TL promosyon kazanabilirsiniz. Getirdiğiniz emekli arkadaşınız da 3 yıllık sözleşme yapması gerekmektedir. Sizde bu bankadan emekli promosyon için başvuru yapacaksanız size en yakın TEB şubesine giderek maaş taşımanızı ve maaş promosyon başvurunuzu yapabilirsiniz. Aldığınız promosyonlar bir sonraki maaşınızda sizlere ödenecektir.
Sizlere bu yazımızda emekliye yüksek promosyon veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, ING, Akbank, QNB Finansbank gibi bankalardan da ayrıcalık promosyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR