Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Harry Potter serisinin spin-off'u 'Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar'ın 2'nci filmi için geri sayım 16 Kasım itibariyle başladı. Dün ilk tanıtım fotoğrafları internet sitelerine düşen 'Fantastik Canavarlar 2'nin vizyon tarihi ise: 16 Kasım 2018.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Yayın Tarihi: 17.11.2017 23:08:00

Harry Potter’ın yarattığı büyücülük dünyası geçtiğimiz yıllarda Fantastic Beasts and Where to Find Them ile genişlemişti. Ardından bu serinin devam edeceğini ve toplamda beş yeni film izleme fırsatı yakalayacağımızı öğrenmiştik. Aradan geçen sürenin ardından Fantastic Beast 2 diye andığımız filmin gerçek adı ortaya çıktı. Paylaşılan ekip fotoğrafı ise yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu müjdeliyor.

İlk filmde büyücülük dünyasının efsanevi kötülerinden Gellert Grindelwald ile tanışmıştık. Bu karakterin ileride önemli bir role sahip olacağı fazlasıyla belliydi. Fantastik Canavarlar serisi bu konuda bizi şaşırtmıyor. Heyecan uyandıran devam filminin adı Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald olacak. Böylece Voldemort’tan önce büyücülük dünyasında terör estiren Gellert Grindelwald’ın hikayesine şahit olacağız. Grindelwald’ın maceralarıyla birlikte Dumbledore’un genç halini görme fırsatı da yakalayacağız. Üstelik onun genç haline tecrübeli oyuncu Jude Law hayat veriyor. Paylaşılan toplu fotoğrafla birlikte genç ama oldukça karizmatik bir Albus Dumbledore görüyoruz. Aynı zamanda geniş oyuncu kadrosuna da yakından bakma fırsatı yakalıyoruz.

Filmin yayınlanan ilk videosu Twitter'dan geldi:Fantastik Canavarlar 2 adıya da anılan filmin başrollerini Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler ve Alison Sudol üstleniyor. Onlara Ezra Miller, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim gibi isimler eşlik ediyor.
 


Şimdiden büyük heyecan uyandıran Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald tam bir sene sonra 16 Kasım 2018‘de vizyona girecek. HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR