Fatih Terim 70. yaşını duygusal paylaşımla kutladı

Fatih Terim, 70. yaşını duygusal bir paylaşımla kutladı

Fatih Terim 70. yaşını duygusal paylaşımla kutladı
Yayın Tarihi: 6.09.2023 12:37:00

Türk futbolunun ve Galatasaray'ın yaşayan efsane ismi Fatih Terim 70. yaşını kutladı. Terim'in bu özel doğum gününe Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gibi isimler katıldı.

Kazandığı başarılarla İmparator lakabını alan Fatih Terim, 70. yaşını duygusal bir paylaşım yaparak kutladı. Terim, 70. yaşını kendisi için Boğaz’da hazırlanan bir partide kutladı. Suada’daki geceye tekneyle gelen Fatih Terim'in girişi sırasında Şampiyonlar Ligi müziği çalındı.

Terim'in doğum gününe Hagi, Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Necati Ateş, Hasan Şaş, Ümit Davala, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Rezan Epözdemir, Beren Saat, Yener İnce, Mert Çetin ve birçok ünlü isim katıldı.


DUYGULANDI, DUYGULANDIRDI

Fatih Terim doğum günü için özel bir paylaşım da yaptı. Terim'in Instagram'dan yaptığı duygu yüklü yazısı şu şekilde;

"7'sinde hayal ettiklerimin ötesinde giriyorum 70'ime... Öyle büyük, öyle ulaşılmaz görünüyordu ki, meğer ihtiyacım olan inanmak ve inandığıma sıkı sıkı sarılmakmış. Değer verdiğin kadar başarıp, kazanırmışsın. Ait hissettiğin kadar çalışırmışsın. Ödediğin bedel kadar ödüllendirilirmişsin...

Yılların ve yaşanmışlıkların, acısıyla tatlısıyla yüzümdeki çizgilerden çok anısı var. 'İyi ki' dediklerim, 'keşke'lerimden çok. Beni ben yapan anama ve babama; birlikte büyüdüğüm eşime ve çocuklarıma; hayatıma anlam katarak yaşlarımı paylaştığım tüm yol arkadaşlarıma şükürler olsun. Sevgisini hissetiren tanıdığım tanımadığım tüm güzel yürekli insanlara ilgileri için teşekkür ederim. Hayallerimizin buluştuğu nice anlarda birlikte olmak dileğiyle...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR