Garanti, Akbank ve Denizbank'tan Ortak Kampanya ile 40.000 TL'ye Kadar Kredi İmkanı!

Garanti, Akbank ve Denizbank'tan Ortak Kampanya ile 40.000 TL'ye Kadar Kredi İmkanı!

Garanti, Akbank ve Denizbank'tan Ortak Kampanya ile 40.000 TL'ye Kadar Kredi İmkanı!
Yayın Tarihi: 24.11.2023 18:15:00

Yepyeni bir haftaya heyecan katmaya hazır mısınız? Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank işbirliğiyle hayata geçirilen dev bir kredi kampanyası, Pazartesi günü kapılarınızı çalacak! Bu muazzam fırsat, 40.000 TL'ye kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kapılarını açıyor. Kredi başvuru şartları ve yöntemleri ise bugün akşam saatlerinde detaylarıyla açıklandı. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için dikkatlice okuyun!

Başvuru işlemleri oldukça basit ve kullanıcı dostu. İlgili bankalarda hesabınız bulunuyorsa, internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan krediler, başvurunuzun hemen ardından hesaplarınıza yatırılacak, böylece banka şubelerine gitmenize gerek kalmıyor. Hızlı ve pratik yöntemle nakit ihtiyacınızı hızla karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank, kredi puanınıza göre 36 ay vadeli tüketici kredisi seçeneği sunmaktadır. Bu, ödeme planınızı kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre ayarlayabilmenizi sağlar. Kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır.

Akbank ve Denizbank, cep telefonu üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapma imkanı da sunmaktadır. SMS ile başvuru yapmak isteyenler, belirli yönergeleri takip ederek hızlıca başvurularını gerçekleştirebilirler.

  • Akbank Müşterileri: "kredi [boşluk] TC kimlik numarası" yazarak bu mesajı "4425" numarasına gönderin.
  • Denizbank Müşterileri: "kredim [TC kimlik numarası] [doğum tarihi]" yazarak bu mesajı "3280" numarasına göndererek kredi başvurusu yapabilirler.

SMS ile yapılan başvurular sonucunda onay alan vatandaşlara bankalar, hızlı bir şekilde kredi sonucunu bildirerek, onaylanan krediyi hesaplarına yatırarak hemen kullanıma sunacaklar. Bu fırsatı kaçırmayın! Pazartesi günü, 40.000 TL'niz hesabınızda olabilir.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR