Garanti BBVA 100.000 TL Anında Kredi Kampanyası

Garanti BBVA 100.000 TL Anında Kredi Kampanyası yaptığını duyurdu. İhtiyaç sahiplerine aynı gün verilen bu ihtiyaç kredisi başvurusu için 3 aylık sigortanızın olması yeterli. Garanti BBVA üzerinden alınacak bu kredilerde kredi notunuza göre de faiz uygulanacaktır.

Garanti BBVA 100.000 TL Anında Kredi Kampanyası
Yayın Tarihi: 6.02.2020 22:22:00

Garanti BBVA 100.000 TL Anında Kredi Kampanyası yaptığını duyurdu. İhtiyaç sahiplerine aynı gün verilen bu ihtiyaç kredisi başvurusu için 3 aylık sigortanızın olması yeterli. Garanti BBVA üzerinden alınacak bu kredilerde kredi notunuza göre de faiz uygulanacaktır. Sizde 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti BBVA isim değişikliği sonrasında kredi kampanyalarında da bir güncelleme yapmıştır. Bu bankanın en büyük değişimlerinden birisi de ihtiyaç kredilerinde olmuştur. Banka politikalarına uygun olan ve banka şartlarını taşıyan müşteriler istedikleri zaman internetten ve banka şubesinden bu ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirler. İhtiyaç kredisi olarak verilen kredilerde banka emekli kredisi, eğitim kredisi, düğün kredisi, tadilat kredisi, tatil kredisi, bayram kredisi gibi pek çok kredi seçenekleri ile müşterilerine imkan vermektedir.

Garanti BBVA Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?


Bu bankadan kredi almak için 18 yaşından büyük olmanız ve TC vatandaşı olmanız gerekmektedir. Ayrıca bankaların kredi vermek için istedikleri kredi skoru en az 1100 ve üzerinde olmalıdır. Bu bankadan gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz ama bu krediyi alırken ekranlarda sigorta geçmişinizi görmeleri gerekmektedir. Buna göre bu banka 90 gün sigortalı olan müşterilere kredi imkanı veriyor. Eğer yeni işe başladıysanız ve kredi onayını internetten aldıysanız banka size bu onaylı kredinizi kullandırmayacaktır. Bu durumda sadece kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka müşterilerine bonus özellikli Garanti Bonus kredi kartı vermektedir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bankadan kredi başvurusu yapmak için ilk yöntem banka şubeleridir. En sağlıklı olarak bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek hemen kimlikle başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvuru sonunda banka size hemen sonucu söyleyecektir ve kredinizi kullanabileceksiniz. Onay alan tutara kadar kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Banka şubelerinden başvuru yapamayacaklar için banka müşteri olsanız da olmasanız da internet sitesi üzerinden başvuru yapma imkanı vardır. Garanti kredi başvuru formunu doldurmak için www.garantibbva.com.tr adresine girip ihtiyaç kredisi başvurusu bölümüne girmeniz gerekiyor. TC kimlik numaranızı yazıp, Cep telefonunuzu girdikten sonra işleme devam edebilir, formu doldurup ne kadar kredi alacağınızı görebilirsiniz. Onaylanan kredinizi internet üzerinden kullanmak için internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir.
100.000 TL Kredi Faiz Oranları Nedir?
Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranları her ne kadar kredi notunuza göre belli olsa da müşterilerin bilgi almaları içinde yayınladıkları faiz oranları vardır. Müşteriler iyi kredi notuna sahip olduklarında %1.09 faiz oranı ile bu kredileri kullanabilecekler. Kredi vadeleri ise en fazla 60 ay olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranları üzerinde eğer krediniz onaylanırsa kredi notunuzun düşük olduğu içindir. Şimdi sizlere alacağınız kredi miktarına göre aylık ödemeler hakkında bilgiler vereceğiz.
 
Garanti BBVA Kredi TutarıKredi Aylık VadesiAYLIK ÖDEME TUTARI
5.000 TL60 AY140 TL
10.000 TL60 AY281 TL
20.000 TL60 AY554 TL
30.000 TL60 AY819 TL
50.000 TL60 AY1.325 TL
75.000 TL60 AY1.840 TL
100.000 TL 60 AY2.415 TL

Yukarıda 5.000 TL ile 10.000 TL kredi faiz oranları %1.59 üzerinden hesaplanmıştır. Banka limiti yükseldikçe kredi faiz oranlarını da düşürmektedir. Eğer bu bankadan kredi başvurusu yapmaya karar verirseniz güncel faiz oranlarını bankalardan veya resmi internet sitesinden öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü faiz oranları sürekli olarak değişebilir, yükselebilir, azalabilir.
 
 
 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR