Gelinim Mutfakta 12 Haziran yeni bölüm izle - Gelinim Mutfakta 12 Haziran günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta, 12 Haziran Çarşamba günü yeni bölümüyle devam ediyor. Gelinim Mutfakta 12 Haziran günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta haftanın puan durumu, puan tablosu nasıl, kim önde? Çeyrek altın ve bileziği kim kazanacak?

Gelinim Mutfakta 12 Haziran yeni bölüm izle - Gelinim Mutfakta 12 Haziran günün birincisi kim oldu?
Yayın Tarihi: 12.06.2019 12:48:00

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek'in sunumuyla 12 Haziran Çarşamba günü ekranlarda olacak. Gelinim Mutfakta izleyicileri, Gelinim Mutfakta da 12 Haziran günün birincisi kim oldu? Sorusunun yanıtını araştırıyor. Gelinim Mutfakta 10-11 Haziran günü puan durumu, puan tablosu nasıl, hangi gelin önde? Gelinim Mutfakta da kim kimle kavga etti? Tüm bu soruların yanıtını sizler için araştırdık.

Gelinim Mutfakta yarışması bu hafta da heyecanlı bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Gelinler, mutfakta marifetlerini sergilerken kayınvalideler de yaptıkları puanlamalarla gelinlerin çabasını ödüllendiriyor. Puanlama sırasında tartışmalar da yaşanmıyor değil. Geçtiğimiz bölümde Gülcan, Hasibe Hanım'ı kendisine düşük puan verdiği için hedef aldı! Gelinim Mutfakta da heyecan ve zaman zaman da tartışma ve gerilim hat safhaya çıkıyor!

GELİNİM MUTFAKTA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gelinim Mutfakta 11 Haziran bölümünde Gülcan sinir krizi geçirdi! Kendi kayınvalidesi Besime Hanım'ın Gelinim Mutfakta eski yarışmacısı gelin Güngör'le telefonda görüntülü konuşmasına şahit olan ve ikili arasında samimi bir sohbetin geçtiğini duyan Gülcan, mutfakta Güngör'e ait ne varsa yırttı! Gülcan'ın kayınvalidesi Besime Hanım'a tepkisi sert oldu!

GELİNİM MUTFAKTA 11 HAZİRAN GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta 11 Haziran'da en yüksek puana ulaşan isim 14 puanla Hatice oldu. Ardından Vahide 12 puan aldı. Ezgi 11, Gülcan ise 10 puan alabildi. Gelinim Mutfakta da 11 Haziran gününü Hatice kazanarak çeyrek altının da sahibi oldu.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN PUAN DURUMU - PUAN TABLOSU

Gelinim Mutfakta 2 günlük yeni bölümlerde oluşan puan durumu şu şekilde:

Ezgi: 12+14=26
Gülcan: 10+12=22
Vahide: 11+12=23
Hatice: 14+12=26

Gelinim Mutfakta da haftanın birinciliğini şu anda Ezgi ile Hatice paylaşıyor. Bu ikili arasında büyük bir rekabet yaşanırken haftanın birincisi olup bilezik ödülünün sahibi olacak isim merakla bekleniyor.

GELİNİM MUTFAKTA 12 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta 12 Haziran Çarşamba günü puanlaması henüz yapılmadı. Kayınvalideler, yemekleri puanlayıp 12 Haziran Çarşamba günü günün birincisi açıklandığında bu sayfada sizlerle paylaşacağız.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR