Gelinim Mutfakta 20 Şubat gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?

Kanal D'nin çok sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta 20 Şubat Çarşamba günkü bölümünde çeyrek altını hangi gelin kazandı? Lor dolmasını hangi gelin en iyi yaptı? İşte Gelinim Mutfakta 20 Şubat çeyrek altını kazanan gelin...

Gelinim Mutfakta 20 Şubat gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?
Yayın Tarihi: 20.02.2019 14:29:00

Kanal D'nin bu sezona damga vuran gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta hafta içi hergün 12:15'te ekranlara geliyor. Gelinim Mutfakta 20 Şubat Çarşamba günü de heyecan dorukta...

Gelinlerin yarışıp yemek yaptığı programda kaynanalar gelinlerinin tabaklarını bulmaya çalışıp, onlara puan veriyor. Gelinim Mutfakta programına katılan isimler günlük çeyrek altın için, cuma günü bilezik için yarışıyor.

Gelinim Mutfakta 20 Şubat Gün Birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 20 Şubat kıyasıya mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Gelinlerin arasında da gerilimin arttığı Gelinim Mutfakta 20 Şubat günü mutfakta tansiyon bir hayli yükseldi.


Gelinlerin en iyi yemeği yapmaya çalıştığı, kaynanaların gelinlerinin tabağını bulmaya çalıştığı Gelinim Mutfakta 20 Şubat gününde gelinler lor dolması yaptılar.

Peki Gelinim Mutfakta 20 Şubat gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 20 Şubat çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 20 Şubat çeyrek altını kazanan gelin Nergis oldu. Aldığı 15 puanla gün birincisi olan Nergis haftanın ortasında çeyrek altını yakasına taktı.

Gelinim Mutfakta 20 Şubat günü, Bircan aldığı 14 puan alarak günün ikinicisi olurken, aldığı 8 puanla Gülcan günün en düşük puanını alan gelini oldu.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR