Gelinim Mutfakta 22 Ağustos Puan Durumu Kanal D

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos perşembe gün birincisi kim oldu? her yerde aranıyor. Sunuculuğunu Fatih Ürek'in üstlendiği programda sular durulmuyor. Gelinlerin yemek yaparak altın kazanmaya çalıştığı yarışmada bugün neler oldu? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan tablosu...

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos Puan Durumu Kanal D
Yayın Tarihi: 22.08.2019 12:40:00

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos puan tablosu ve gün birincisi her yerde aranıyor. Yeni sezonun bu hafta başladığı yarışmada tartışmalar ilk günden beri devam ederken, finalden bir gün önce heyecan giderek tırmanıyor. Gelinlerin yemek yaptığı kayınvalidelerin puan verdiği yarışmada en yüksek puanı alan gelin gün sonunda yakasına çeyrek altını takıyor. Dün Ezgi'nin altını aldığı yarışmada bugün neler yaşandı? Gelinim Mutfakta 22 Ağustos birincisi ve puanları tüm detaylarıyla haberimizde...

GELİNİM MUTFAKTA 22 AĞUSTOS GÜN BİRİNCİSİ KİM?

22 Ağustos perşembe Gelinim Mutfakta gün birincisi ve puanları henüz belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak.


Finalde bir gün önce tartışmaların tüm hızıyla devam ettiği yarışmada Hatice ve Ezgi arasında sesler yükselecek. Dün de gitmek istediğini söyleyen Gülcan artık adaletsizliklerle uğraşamadığını ve mikemmel olduğunu söyleyecek. 

EZGİ'NİN 2 PUANI KESİLİYOR

Öte yandan yarışmada yeni sezonda yeni kurallar uygulanacağını pazartesi günü Fatih Ürek açıklamıştı. Artık yemeğini yanlış şekilde yapan gelin için uyarı ışığı yanacak ve gün sonunda 2 puanı kesilecek.

İşte 22 Ağustos perşembe günü otlu böreği yanlış şekilde yapan Ezgi, uyarıyı aldı ve gün sonunda 2 puanı kesildi. Puanlama sırasında da sesler bir hayli yükselirken Ezgi'nin Hatice'ye "Kes sesini" demesi perşembe gününe bomba gibi düşecek. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR