Gelinim Mutfakta 25 Şubat gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı

Kanal D'nin çok sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi günkü bölümünde çeyrek altını hangi gelin kazandı? Sebzeli köfte şiş ve zerdeçallı bademli pilavı hangi gelin en iyi yaptı? İşte Gelinim Mutfakta 25 Şubat çeyrek altını kazanan gelin...

Gelinim Mutfakta 25 Şubat gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı
Yayın Tarihi: 25.02.2019 13:29:00

Kanal D'nin bu sezona damga vuran gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta hafta içi hergün 12:15'te ekranlara geliyor. Gelinim Mutfakta 25 Şubat pazartesi günü yeni bir hafta başladı.

Gelinlerin yarışıp yemek yaptığı programda kaynanalar gelinlerinin tabaklarını bulmaya çalışıp, onlara puan veriyor. Gelinim Mutfakta programına katılan isimler günlük çeyrek altın için, cuma günü bilezik için yarışıyor. Gelinim Mutfakta 25 Şubat pazartesi günü heyecan dorukta...

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Gün Birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Şubat kıyasıya mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Gelinim Mutfakta 25 Şubat heyecan dorukta...


Gelinlerin en iyi yemeği yapmaya çalıştığı, kaynanaların gelinlerinin tabağını bulmaya çalıştığı Gelinim Mutfakta 25 Şubat gününde gelinler sebzeli köfte şiş ve zerdeçallı bademli pilav yaptılar.

Peki Gelinim Mutfakta 25 Şubat gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 25 Şubat çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 25 Şubat çeyrek altını kazanan gelin Gizem oldu. Aldığı 14 puanla gün birincisi olan Gizem haftanın ilk gününde çeyrek altını yakasına taktı.

Gelinim Mutfakta 25 Şubat günü, aldığı 13 puan alarak günün ikincisi Gülcan olurken, Nergis aldığı 10 puanla günün en düşük puanını alan gelini oldu.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR