Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu Puan Durumu çeyrek altın kimin oldu?

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe günü puan durumu nasıl şekillendi, günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 27 Haziran çeyrek altını kazanan ismi sizler için hazırladık. Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor.

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu Puan Durumu çeyrek altın kimin oldu?
Yayın Tarihi: 27.06.2019 12:15:00

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek'in sunumuyla yayınlanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta'da 27 Haziran Perşembe gününün birincisi ile diğer gelinlerin aldığı puanlar merak konusu oldu. İzleyiciler, Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe gününe dair detayları araştırıyor.

Gelinim Mutfakta'da haftaya Ezgi ve Reyhan Hanım'ın yarışmada yer almaması damga vurdu! İzleyiciler, Ezgi ve Reyhan Hanım elendi mi? Sorusunu sorsa da gerçek kısa süre içinde ortaya çıktı. Ezgi'nin çocuğu, Reyhan Hanım'ın torunu ateşli bir hastalık, havale geçirince bu ikili yarışmaya bu hafta katılamadı. Çocuğunun havale geçirdiğini açıklayan Ezgi, Reyhan Hanım'la birlikte çocuğunun başında olduğunu ve o iyileşmeden dönemeyeceğini söyledi.

GELİNİM MUTFAKTA 27 HAZİRAN PERŞEMBE KAVGASI! 

Gelinim Mutfakta'da gelin Hülya, kayınvalideler odasına sürekli gitmesi tartışma konusu oldu. Eşyaları, Kayınvalideler odasına geri götürmesi nedeniyle Elif, Hülya'ya "Bu kızın bir tutarsızlığı var." dedi. Hatice de Hülya'ya yüklendi! 


Ezgi ve Reyhan Hanım'ın şu anda yer almadığı Gelinim Mutfakta'da 27 Haziran Perşembe gününün birincisi ve diğer gelinlerin kaç puan alacağı merak konusu olmuş durumda. 

GELİNİM MUTFAKTA 27 HAZİRAN PERŞEMBE GÜNÜN BİRİNCİSİ - PUAN DURUMU - PUAN TABLOSU

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe günün birincisi ve çeyrek altın kazanan isim henüz belli olmadı ancak belli olur olmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe gününde gelinler yine yemeklerini yapıyor ve kayınvalideler bu yemeklerin kimin olduğunu bilmeden puanlamalarını yapıyor.

Kayınvalidelerin puanlamasının ardından sunucu Fatih Ürek'in açıkladığı 27 Haziran Perşembe puan durumu-tablosunu bu sayfadan kısa süre içinde sizlerle paylaşacağız, beklemede kalınız.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR