Gelinim Mutfakta puan tablosu bu hafta kim birinci oldu? 25 Ekim Gelinim Mutfakta kim elendi

Kanal D'nin 2 sezondur ekranlara gelen yarışma programı Gelinim Mutfakta 25 Ekim cuma günü 380. bölümüyle ekranlara geliyor. Tartışma dolu bir haftanın daha bittiği programda cuma günü final heyecanı yaşandı. Peki Gelinim Mutfakta 25 Ekim kim elendi? Beş altın bileziği kim aldı?

Gelinim Mutfakta puan tablosu bu hafta kim birinci oldu? 25 Ekim Gelinim Mutfakta kim elendi
Yayın Tarihi: 25.10.2019 12:16:00

Gelinim Mutfakta puan tablosu bu hafta kim birinci oldu? 25 Ekim Gelinim Mutfakta kim elendi? çok merak edildi. Hafta içi her gün ekranlara gelen sunumunu Fatih Ürek'in yaptığı yemek yarışmasında her hafta 4 gelin ve kayınvalide yarışıyor. Hafta boyu hem yemek yapan hem birbirleriyle atışan gelinler tansiyonu bir hayli yükseltirken cuma günü final heyecanı yaşanıyor. Final gününde tatlı yapılan programda toplamda en düşük puanı alan gelin elenirken, en yüksek puanı alan gelin ise 5 altın bileziği koluna takıyor. Peki Gelinim Mutfakta 380. bölümde kim programa veda etti? İşte bu hafta programa veda eden kaynana ve gelin...

Geçtiğimiz hafta Kübra'nın elendiği yarışmada haftanın başında Dilek yolladığı video ile programdan ayrıldığını duyurdu. Kızının okulda uyum sorunu yaşadığı ve onun yanında olması gerektiğini söyleyen Dilek böylece veda etti. Haliyle 21 Ekim pazartesi günü Gelinim Mutfakta'ya 2 yeni yarışmacı birden geldi. 

Gelinim Mutfakta final günü neler oldu? 

Haftanın finalinde gelinler kendi aralarında tartışırken, çilekli milföy tatlısı ile ilgilenmeyen Aysu hamurlarını yaktı. Buna rağmen tabak çıkartan Aysu'nun kayınvalidesinden 5 alması ise tartışmalara sebep oldu. 


Gelinim Mutfakta 25 Ekim 2019 kim elendi?

Gelinim Mutfakta 25 Ekim 2019 tarihinde elenecek isim henüz belli olmadı belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri kim aldı bilemiyoruz ancak geçtiğimiz hafta bilezikleri Kıymet almıştı. 


 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR