Gelinim Mutfakta puanlar belli oldu mu? 20 Ağustos Gelinim Mutfakta altını kim aldı

Kanal D'nin çok sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'nın yeni sezonu dün başladı. Yemeklerin yapıldığı ve tansiyonun bir dakika bile düşmediği Gelinim Mutfakta puanlar belli oldu mu? her yerde aranıyor. Peki Gelinim Mutfakta 20 Ağustos altını kim aldı? İşte detaylar...

Gelinim Mutfakta puanlar belli oldu mu? 20 Ağustos Gelinim Mutfakta altını kim aldı
Yayın Tarihi: 20.08.2019 15:00:00

Kanal D ekranlarında iki sezondur hafta içi her gün ekranlara gelen Gelinim Mutfakta 2. sezona bomba gibi başladı. Hatice, Gülcan, Hülya ve Ezgi'nin yarışmaya devam ettiği program 20 Ağustos salı günü bölümüyle ekranlara geldi. Haliyle Gelinim Mutfakta salı günü neler oldu? 20 Ağustos Gelinim Mutfakta altını kim aldı? Gelinim Mutfakta puanlar belli oldu mu? çok merak edildi. Biz de sizler için tüm bu detayları araştırdık bulduk.

Dün sezon finalinde aldığı 43 bilezği kutlamak için pasta getiren Gülcan, kayınvalideleri buna layık gördüğünü söylemişti. Bugün kayınvalideler arasında Gülcan'ın bu sözlerine eleştiri geldi.HÜLYA KAYINVALİDESİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Öte yandan Hülya'nın kayınvalidesinden özür dilemesi de hiç samimi bulunmadı. Dün de bu hareketinden pişman olduğunu söyleyen Hülya, özür dilememiş hatta kritiklerde annesine yükselmişti. Gelinler de Hülya'nın bu tavrının düzelmeyeceğini ve özrün yersiz olduğunu söylediler.HATİCE'NİN TAKİPÇİ SAYISI OLAY OLDU

Hatice'nin sessizliğinden rahatsız olan Ezgi ve Gülcan bugün onun üzerine gittiler. Hatice'ye takipçi satın alıp almadığını soran Gülcan, bunun normal olmadığını söyledi.


Hatice ise gece yatınca bunun başına geldiğini takipçi satın almadığını söyledi. Ezgi de bunun kendisinin başına da geldiğini ancak yeni bir hesap açmak zorunda kaldığını söyledi. E haliyle Hatice'nin cevabından tatmin olmayan Ezgi ve Gülcan onun ılımlı tavrının da gerçek olmadığını söylediler. GELİNİM MUTFAKTA 20 AĞUSTOS ÇEYREK ALTINI HANGİ GELİN ALDI?

20 Ağustos salı günü Gelinim Mutfakta'da soğan dolması yapıldı. Kayınvalidelerin verdiği puanlarla gün birincisi 15 puanla Ezgi oldu. 

Salı günü Hatice 14 puanla 2. olurken, Hülya 8 puan aldı. Gülcan ise 7 puanla sonuncu oldu.

Yani haftanın ikinci gününde çeyrek altını yakasına 15 puan alan Ezgi taktı.

20 AĞUSTOS SALI GELİNİM MUTFAKTA PUANLAR

Gelinim Mutfakta puan durumu şöyle; Hatice 28 puanla birinci, Ezgi 25 puanla 2. sırada yer alıyor. Hülya 20 puanla 3. sırada devam ederken Gülcan 16 puanla sonuncu. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR