Günaydın mesajları... Sevgiliye günaydın mesajları, toplu resimli günaydın mesajları

Günaydın mesajları... Sevgiliye günaydın mesajları, toplu resimli günaydın mesajları. En beğenilen ve en farklı günaydın mesajlarını sizler için derledik. Sevgilinize, eşinize, ailenize, anne ve babanıza, arkadaşlarına gönderebileceğiniz günaydın mesajları.

Günaydın mesajları... Sevgiliye günaydın mesajları, toplu resimli günaydın mesajları
Yayın Tarihi: 12.10.2020 09:07:00

Günaydın mesajları... Sevgiliye günaydın mesajları, toplu resimli günaydın mesajları. En beğenilen ve en farklı günaydın mesajlarını sizler için derledik. Sevgilinize, eşinize, ailenize, anne ve babanıza, arkadaşlarına gönderebileceğiniz günaydın mesajları.Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır bu hayat, günaydın canım sevgilim.

Uyan ve sabahın güzelliğini kaçırma! Bu mesajın bugün için alarmın olmasını dilerim. Günaydın!

Bu sabah yine her zamanki gibi tek düşüncem sendin sevgilim. Gözlerimi açtığım andan itibaren sadece senin için çarptı kalbim. Yanımda olmak ve sana sımsıkı sarılmak istedim. Seni çok özledim canım sevgilim.Sayın abonemiz günaydın mesajlarınızın kullanım süresi saat 10:00 da dolacaktır. En kısa zamanda, en sevdiğiniz kişiye bir günaydın mesajı göndermeniz gerekmektedir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bunaldığın  zamanlar olacaktır, hayat denen nefes aralarında taşıdığın beden ağır gelecektir zamanla ruhuna karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork nede güneş olup aksın hüzünler o gözlerinden çünkü; unutma ki her gece iki gündüz arasındadır inadına aydınlığa ve yaşamaya bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneş yalnız senin için doğsun iyi geceler ve şimdiden ilk günaydının benden olsun, günaydın.Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim, Kahvaltı hazır mı?


Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.

Anı yaşayalım, mesajlaşalım, İlk mesaj benden, sonrası senden, günaydın sana, güzel bir gün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah.Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun. Günaydın.

Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.

Bu sabah uyandığımda sıcak yatağımda oturup düşündüm ve hayatta tanıdığım insanlar içinde benim için en değerli, en özel, en güzel, en şeker insana bir günaydın mesajı yazmaya karar verdim işte o mesaj bu mesaj günaydın canım. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR