Halkbank’tan 50 bin TL taksitli kredi fırsatı! Hemen başvuru yapın!

Halkbank, vatandaşlarımızın yararına kredi paketleri geliştirmeye devam ediyor. Son olarak geliştirdiği kredi paketleri ile beraber vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile kredi kullanabilmeleri ve düşük ödeme yapabilmelerine olanak sağladı.

Halkbank’tan 50 bin TL taksitli kredi fırsatı! Hemen başvuru yapın!
Yayın Tarihi: 21.07.2020 22:04:00

Halkbank, vatandaşlarımızın yararına kredi paketleri geliştirmeye devam ediyor. Son olarak geliştirdiği kredi paketleri ile beraber vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile kredi kullanabilmeleri ve düşük ödeme yapabilmelerine olanak sağladı. 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda olan vatandaşlarımızın imdadına yine Halkbank koştu. Geliştirmiş olduğu ihtiyaç kredisi paketleri ile beraber on binlerce vatandaşımızın hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilecekleri kredi paketleri ile vatandaşlarımızın karşısına çıkıyor. Geçmiş dönemlerde elde edilen bilgilere göre Halkbank daha önce kişilerin kolay ödemeleri değil kolay krediye ulaşabilmelerini sağlayan bir kamu bankası idi. Ancak şimdilerde geliştirdiği kredi paketleri ile beraber insanların daha rahat bir şekilde kredi taksiti ödeme imkanı vardır. Siz de hemen aşağıdaki kredi paketlerini inceleyebilir ve dilediğiniz gibi kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Hepimizin bildiği gibi Korona virüs sonrasında milyonlarca vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için düzenli olarak kamu bankaları ve özel bankalarca kredi fırsatları sunuldu. Özellikle geçmiş dönemlerde yapılan hataların tekrarlamaması ve öncelikli olarak gerçek ihtiyaç sahiplerinin tespit edilebilmesi için her zaman daha titiz çalışıldı. Şimdi ise bir kamu bankası olan Halkbank, bireysel temel ihtiyaç kredisi kapsamında 50 bin TL kredi verecek. Bu krediden faydalanabilecek olan kişiler kredi notu düşük olanlar, kredi sicili bozuk olanlar ve sıradan vatandaşlarımızdır. O nedenle acil nakit paraya ihtiyacınız var ise doğru adres Halkbank olacaktır.

HALKBANK 12 AY VADELİ 50.000 TL. İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE TAKSİT TUTARI

Aylık Ödemeniz (TL): 4.522.55 TL
Toplam Geri Ödemeniz (TL): 54.270.60 TL
Faiz Oranı: %1.07

HALKBANK 24 AY VADELİ 50.000 TL. İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE TAKSİT TUTARI

Aylık Ödemeniz (TL): 2.434,04 TL
Toplam Geri Ödemeniz (TL): 58.666,96 TL
Faiz Oranı: %1.07


HALKBANK 36 AY VADELİ 50.000 TL. İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE TAKSİT TUTARI

Aylık Ödemeniz (TL): 1.743.27 TL
Toplam Geri Ödemeniz (TL): 62.757.72 TL
Faiz Oranı: %1.07

HALKBANK 48 AY VADELİ 50.000 TL. İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE TAKSİT TUTARI

Aylık Ödemeniz (TL): 1.401.90 TL
Toplam Geri Ödemeniz (TL): 67.291.20 TL
Faiz Oranı: %1.07

HALKBANK 60 AY VADELİ 50.000 TL. İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE TAKSİT TUTARI
Aylık Ödemeniz (TL): 1.200.23 TL
Toplam Geri Ödemeniz (TL): 72.013.80 TL
Faiz Oranı: %1.07

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için Halkbank resmi web sitesini kullanabilir, Halkbank Dialog uygulamasını kullanabilir ve Halkbank telefon bankacılığı ile Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuruların hemen ardından onay ya da olumsuz cevabınız cep telefonunuza SMS olarak iletilecektir. O nedenle yapacağınız her türlü kredi başvurusunda olumlu ya da olumsuz cevap alabileceksiniz.
HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR