Hazal Kaya karnı burnunda pozuyla sosyal medyayı salladı! Herkes güzel oyuncuya bayıldı

Geçtiğimiz şubat ayında uzun yıllardır birlikte olduğu Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya şimdilerde hamile. Oğlu Fikret Ali’yi kucağına almak için gün sayan güzel oyuncu dün sosyal medya hesabından karnı burnunda fotoğraflarını paylaştı.

Hazal Kaya karnı burnunda pozuyla sosyal medyayı salladı! Herkes güzel oyuncuya bayıldı
Yayın Tarihi: 3.10.2019 09:54:00

İlk bebeğini kucağına almak için sabırsızlanan Hazal Kaya, geçtiğimiz gün doğum gününü kutladı. Ardından dün akşam da Instagram hesabından huzur dolu pozlar paylaşan güzel oyuncu paylaşımına uzun bir not da ekledi.YİNE GÖZLERİM DOLDU MUTLULUKTAN...


Fotoğraflarına; "Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim…Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası…Ölümler,hastalıklar,düğünler,doğumlar…”Hayat işte,her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu…Ama hep çok şanslı hissettim kendimi.Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım,iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım,sevdiğim hep dağ gibi arkamda,sağımda solumdaydılar.Karnımda oğlumun tekmeleriyle,tarif edemediğim bir minnet duygusu,şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün…Bunda senelerdir sevgisiyle,desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var.İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf,hep söylerim.Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde.Müthiş hediyeleriniz için,oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim.İyi ki varsınız!Artık bi pandamız bile var birlikte,çıldıracağım!!💃🏻Hep birlikte sağlık,huzur,mutluluk dolu senelerimiz olsun!" notunu düşen Hazal Kaya hem bu mesajı hem de pozlarıyla sosyal medyayı salladı. 

Herkes Hazal Kaya ve Ali Atay çiftine güzel sözler söylerken, Kaya'nın artık bir pandamız var sözü merak uyandırdı. Ancak bu bir şaka değil çünkü ünlü oyuncunun hayranları Hazal Kaya'nın doğum günü için oyuncu adına bir Panda evlat edinerek doğaya salınmasına vesile oldular.

Güzel oyuncu yakın bir zamanda oğlu Fikret Ali'yi kucağına alacak...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR