İkonik Çiftten İkonik Gözlükler

Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu çifti, 80 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada pop kültürün sembolü haline gelen Polaroid gözlüklerinin Türkiye’deki marka yüzü olarak kamera karşısına geçti.

İkonik Çiftten İkonik Gözlükler
Yayın Tarihi: 2.04.2018 14:54:00

Ünlü çiftin birlikte gerçekleştirdiği Polaroid İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu kampanya çekiminde, Polaroid Eyewear’in renkli ve benzersiz tasarım anlayışı gözler önüne serildi. Oldukça eğlenceli geçen çekimlerde, markanın cool ve dinamik yapısı usta fotoğrafçı Tamer Yılmaz tarafından kusursuz bir şekilde yansıtıldı.

Polaroid Eyewear’in yeni sezon reklam kampanyasının fotoğraf çekimi için bir araya gelen ünlü çift, ilk defa bir kampanyada beraber kamera karşısına geçmiş oldu. Kampanyayla ilgili konuşan Safilo Group Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Başkanı Çiler Yıldız; “Geçtiğimiz sene 80’inci yılını kutladığımız Polaroid Eyewear, her zaman için yeniliklerin öncüsü olarak hafızalara kazınmıştır.  Türkiye’de Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu çifti ile işbirliği yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiğimiz bu önemli marka yüzü işbirliğinin markamızın dinamik ruhuna çok yakıştığını düşünüyorum.” dedi.

İlk kez birlikte bir marka işbirliğine imza atmanın heyecanını çekim boyunca yaşadıklarını belirten Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu, birlikte bir seti paylaşmayı da ne kadar özlediklerini fark ettiklerini söylediler. Polaroid Eyewear’in Türkiye’deki ilk marka yüzü olan ünlü çift, böylesine köklü bir dünya markasıyla işbirliği yapmaktan dolayı duydukları mutluluğu da sözlerine eklediler.

Polaroid Eyewear İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu

Tasarım ile teknolojiyi buluşturan yeni POLAROID gözlükler, tüm modellerde bulunan  polarize lens özelliği sayesinde UV ışınlarına karşı kusursuz bir koruma sağlıyor. Her zaman yeniliklerin öncüsü olan Polaroid Eyewear, yeni modellerinde 2.0 polarize lenslere aktarılan uzun soluklu bir stil araştırmasının yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Polaroid Eyewear, tüm dünyada çocuk, kadın ve erkek  modellerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor.

Pop ilhamlar barındıran koleksiyonda şaşırtıcı renk ve şekiller arasındaki enerji patlamasına şahitlik ediyoruz. Koleksiyonda florasan renkler, flash lensler ve ikonik piksel ayrıntıları markanın dinamik yapısını gözler önüne seriyor. Retro esintili unisex modeller, vintage görünümleri ileri sararak, aynalı lensleri ile beğeni topluyor. Özgün renk kombinasyonlarıyla zenginleştirilen modellerde farklı materyaller kusursuz bir şekilde bir araya geliyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR