IPhone X Renk Yelpazesi Genişliyor

Apple yeniliklere doymuyor. Apple son bir kaç senedir renk yelpazesini oldukça genişletti. İlk başlarda sadece siyah renk seçeneği ile çıkan iPhone modelleri, sonrasında daha da renklendi.

IPhone X Renk Yelpazesi Genişliyor
Yayın Tarihi: 21.03.2018 16:47:00

Iphone, özellikle son dönemde bu renk skalasına pembe ve altın sarısını da ekleyerek hayli popüler olmuştu. Fakat Apple süpriz bir kararla, iki popüler renk seçeneğine yer vermemişti. Şirketin bu kararının stok sıkıntısıyla alakalı olduğu düşünülüyor.

Apple, premium segmentindeki modeli iPhone X’in renk yelpazesini genişletmeye hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere Kasım ayında satışa sunulan model yalnızca Silver ve Space Gray renk seçenekleri ile raflardaki yerini almıştı. Apple’ın kısa süre sonra yeni bir renk seçeneğini daha teknoloji severlerin beğenisine sunacağı iddia edildi. Şu aralar altın rengi iPhone X üzerinde düşündüğü belirtiliyor.

iPhone X satışlarının yavaşlaması ve stok sıkıntısının ortadan kalkmasıyla birlikte, Apple yeni renk seçeneklerini kullanıcıya sunmaya hazırlanıyor. Son sızdırılan bilgilere göre, Apple’ın “Bush Gold” ismini verdiği yeni bir renk tonu üzerinde düşündüğü ve büyük bir ihtimalle bu altın renginin önümüzdeki günlerde tüketici ile buluşacağını belirtiliyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR