İş Bankası, Bankamatik Kart ile Alışverişlere 90 TL Hediye Veriyor!

İş Bankası müşterileri bankamatik kartlarıyla farklı günlerde yapacakları 175 TL ve üzeri her 2. harcamada 30 TL olmak üzere toplamda 90 TL maxi puan kazanacak.

İş Bankası, Bankamatik Kart ile Alışverişlere 90 TL Hediye Veriyor!
Yayın Tarihi: 4.12.2020 13:37:00

İş Bankası müşterileri bankamatik kartlarıyla farklı günlerde yapacakları 175 TL ve üzeri her 2. harcamada 30 TL olmak üzere toplamda 90 TL maxi puan kazanacak.

İş Bankası'ndan müşterilerine yeni kampanya. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-20 Aralık 2020 tarihleri arasında katılabilecek.
Öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor: maximum.com.tr/indir

Kampanyanın diğer detayları ile ilgili İş Bankası’ndan yapılan açıklama şöyle:

KAMPANYAYA DAHİL OLAN KARTLAR

İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, Maximum Genç Bankamatik Kartı.

KAMPANYAYA DAHİL OLMAYAN İŞLEMLER

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Bankamatik Kartı’nın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılan Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır, kullanılan MaxiPuanlar ise karta borç kaydedilebilecektir.


Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödemeler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Temassız özellikli Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

KAMPANYA DETAYLARI

1-20 Aralık 2020 tarihleri arasında Bankamatik Kartı’nızla farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek her 175 TL ve üzeri 2. alışverişinize 30 TL, toplamda 90 TL’ ye varan MaxiPuan kazanılabilecektir.

Aynı gün içerisinde Bankamatik Kartı ile 175 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerden sadece 1 tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 90 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyada 1 Aralık 2020 00:01 ile 20 Aralık 2020 23:59 arasında yapılan alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır.

Sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları ve Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

ÖDÜL KULLANIMI:

MaxiPuanlarınız 25 Aralık 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir.
MaxiPuanların son kullanma tarihi 4 Ocak 2021 (bu tarih dâhil)’dir.
Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR