İş Bankası Market Alışverişlerine 45 TL Veriyor! Harcadıkça Kazanın!

İş Bankası düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor.

İş Bankası Market Alışverişlerine 45 TL Veriyor! Harcadıkça Kazanın!
Yayın Tarihi: 28.11.2020 21:00:00

İş Bankası düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor.

Her ay market alışverişi kampanyası düzenleyen İş Bankası, Kasım ayın son haftası için de cazip bir kampanya başlattı.

İş Bankası bankamatik kart sahipleri 25-30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile market sektöründen farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri her ödemede 15 TL olmak üzere toplamda 45 TL değerinde maxi puan kazanacak.  

Kampanya ile ilgili İş Bankası’ndan yapılan açıklama şöyle:


Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maxipara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında Bankamatik Kartları ile tek seferde ve farklı işyerlerinde gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri market alışverişinde 15 TL, toplamda ise azami 45 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Bankamatik Kartları ile kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilecek sanal market alışverişleri de kampanyaya dahildir.
Kampanya süresi içerisinde aynı gün içerisinde aynı işyerinden gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri alışveriş işlemlerinden yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır. Aynı gün içerisinde farklı işyerlerinden gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri işlemler ise kampanyaya dahildir.
Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödemeler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
Temassız özellikli Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 4 Aralık 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 14 Aralık 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 45 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alına
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR