Jet Sosyete 11 Ekim Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmayacakmı?

Puhu Tv Dizisi Jet Sosyete 11 Ekim Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmayacakmı? yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Jet Sosyete 11 Ekim Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmayacakmı?
Yayın Tarihi: 11.10.2019 20:32:00

puhu tv dizisi Jet Sosyete 11 Ekim Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmayacakmı? yeni bölüm ne zaman yayınlanacak. bu akşam 3.yeni bölümü yayınlanması beklenen Jet Sosyete dizisinin yapımcılarndan beklenen açıklama geldi. dizinin yeni bölümü 18 ekim cuma akşamı puhu tv ekranalrında yayınlanamsı bekleniyor.

JET SOSYETE KONUSU:


Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir.

Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR