Kemal Kılıçdaroğlu evden çıktı mı? Neden çıkartılamıyor ev sarıldı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kendisine yapılan saldırı sonrası evden çıkartılamıyor. Kemal Kılıçdaroğlu olduğu ev abluka altına alındı ve şu anda Kılıçdaroğlu saldırıya uğradığı bölgede jandarma elinden geleni yapıyor. Ankara Çevik Kuvvet ekipleri de olay yerine geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu evden çıktı mı? Neden çıkartılamıyor ev sarıldı
Yayın Tarihi: 21.04.2019 14:56:00

Kemal Kılıçdaroğlu olay yerinden çıkartılamıyor. Ankara Jandarma bölgesinde olan güvenlik yerinde güvenlik sağlanmayınca Ankara Çevik Kuvvet müdürü ve ekipleri olay yerine geldi. Kılıçdaroğlu evden çıkartılamıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu evden çıkartıldı mı?

Kemal Kılıçdaroğlu şu an için evden çıkartılamıyor. Evin karşısında yer alan diğer evlerin çatılarında saldırganlar bekliyor. Jandarma sonrası Emniyet güçleri olaya müdahale etmek için oradalar. 


Vasip Şahin son dakika açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tutulduğu evden çıkartılamadığı bilgileri sonrası, Vasip Şahin son dakika açıklaması yaptı. "Sayın Kılıçdaroğlu tüm güvenlik sağlandı. Tedbirlerimizi aldık ve güvenlik sorunumuz yok ama bu konuyla ilgili sorumlularla gereken işlemlerin başlatıldığı" dile getirdi.

Kılıçdaroğlu evden çıkartılması için her yol deneniyor. Bir vatandaşın evinde olan Kılıçdaroğlu evden çıkması için her yol deneniyor.

Son Dakika CHP lideri evden çıkartıldı
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR