Kerem - Elif Gönlüm Çiftinden Baskqet Steakhouse&Sports Bar

Steakhouse&Sports Bar konseptlerini bir araya getirerek lezzet tutkunlarını sıcak bir çatı altında buluşturan Kerem Gönlüm ve Elif Gönlüm'ün Baskqet'i, kapılarını çok özel bir davetle açtı. 

Kerem - Elif Gönlüm Çiftinden Baskqet Steakhouse&Sports Bar
Yayın Tarihi: 2.03.2018 16:08:00

İş, sanat, spor ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü ismin katılım gösterdiği açılış davetine DJ David Şaboy performansıyla renk kattı.Şehrin tam ortasında yer alan İstinye’de, metropol hayatının getirdiği yoğun tempodan uzak bir lokasyonda konumlanan ve konuklarını aile ortamı sunan sıcak atmosferinde, seçkin lezzet anlayışı ile ağırlayan Baskqet, kapılarını çok özel bir davetle açtı.


Kerem Gönlüm ve Elif Gönlüm’ün rahatlık ve sıcaklık sunma amacıyla her bir detayı düşünerek hayata geçirdiği Baskqet’in açılış davetine Beyhan Bağış, Etel Baler, Berrin Zorlu, Monik İpekel, Sitare Akdilek, Zeynep-Haldun Üstünel, Işıl-Rüştü Reçber, Serkan-Begüm Tacir, Lal Denizli, Sinan Serter, Fatih Ürek, Gani Müjde ve Ümit Erdim’in yanı sıra birçok ünlü isim katıldı.

Ayrıcalıklı tatları, konforlu atmosferi ve Steakhouse&Sports Bar konseptlerini bir araya getiren farklı yüzüyle dikkat çeken mekanın bu çok özel gecesinde misafirler DJ David Şaboy’un etkileyici performansıyla eğlence dolu anlar yaşadı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR