Killa Hakan tutuklandı! Kila Hakan neden gözaltına alındı?

Kısa bir süre önce çıkardığı "Fight Club" parçasıyla gündeme gelen gurbetçi rapçi Killa Hakan tutuklandı! Almanya'da yaşayan Killa Hakan, Alman polisi tarafından gözaltına alındı. Kila Hakan neden tutuklandığını açıkladı!

Killa Hakan tutuklandı! Kila Hakan neden gözaltına alındı?
Yayın Tarihi: 13.08.2019 11:11:00

Kısa bir süre önce, Ceza, Ben Fero ve Ezhel ile "Fight Clup" parçasını yayınlayan ünlü rapçi Killa Hakan tutuklandı! Killa Hakan'ın tutuklanmasının ardından sosyal medyada gündem oldu. Norm Ender ile "diss" tartışması yaşayan Killa Hakan, dün Alman polisi tarafından gözaltına alındı. 

Killa Hakan hayranları, Killa Hakan neden tutuklandı? Killa Hakan'ı kim şikayet etti? Sorularını araştırmaya başladı. Norm Ender'e instagram üzerinden cevap veren ve "Fight Clup'un" ona karşı bir diss olmadığını aktararak Norm Ender'i "yalancı" olarak niteleyen Killa Hakan, Alman polisi tarafından gözaltına alınmıştı.

KİLLA HAKAN SERBEST BIRAKILDI NEDENİNİ AÇIKLADI


1 gece hücrede kaldığını aktaran Killa Hakan, serbest kalmasının ardından tutuklanma nedenini de açıkladı. Killa Hakan, "Burada ara ara böyle şeyler oluyor. Sebep falan yok" açıklamasını yaparak "Bayram'da olduğu için üzüldüm" dedi. 

NORM ENDER VE KİLA HAKAN ARASINDA YÜKSEK GERİLİM

Kısa süre önce Killa Hakan, Ezhel, Ben Fero ve Ceza dörtlüsünün çıkardığı Fight Clup parçası, Norm Ender'in Mekanın Sahibi'ne diss olarak algılanmıştı. 

Fight Club, Youtube üzerinde 1 milyon "dislike" sayısını geçerek rekor kırmıştı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR