Kıvanç Tatlıtuğ'dan aldatma iddialarına yanıt geldi! Haberler asılsızdır

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'i evlenmeden önce birlikte reklam filmiden rol aldığı Victoria's Secret meleği Sara Sampaio ile aldattığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili açıklama yapmayan Kıvanç Tatlıtuğ bugün sessizliğini bozdu.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan aldatma iddialarına yanıt geldi! Haberler asılsızdır
Yayın Tarihi: 15.10.2019 11:53:00

Hem yakışıklılığı hem de oyunculuğuyla her daim çok beğenilen Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında dünya evine girdiği Başak Dizer ile olan evliliğiyle de dudak ısırtıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde  Tatlıtuğ'un eşini aldattığı iddiaları ortaya atıldı.

İddialara göre Kıvanç Tatlıtuğ, 2013'te aynı reklam filminde rol aldığı Sara Sampaio ile görüşmeyi çekimlerden sonra da sürdürdü. Hatta yakışıklı oyuncu, bununla da kalmadı ve 2016'da evlendiği Başak Dizer'i dünyaca ünlü modelle aldattı. Yurt dışında bir otelde buluştukları iddia edilen ünlü model ve Kıvanç Tatlıtuğ aynı odaya girdiler iddiaları dedikodu kazanını kaynattı. HABERLER ASILSIZ


Konuyla ilgili bir açıklama yapmayan Kıvanç Tatlıtuğ bugün sessizliğini bozdu. Kendi twitter hesabından konuyla ilgili uzun bir açıklama yapan başarılı aktör, iddiaların yalan olduğunu ve konuyla ilgili mahkemeye gideceğini duyurdu. 

İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un iddialara verdiği yanıt:

Son zamanlarda çeşitli olaylar üzerinden hakkımda yapılan haberleri sükunetle takip ediyorum. Benim oyunculuğum veya yaptığım işlerle ilgili her zaman istediğiniz eleştiriyi yapma hakkına sahipsiniz. Ancak birkaç gündür ailem ve evliliğim hakkında yapılan haberler gerek kişilik haklarımı, gerek ailenin kutsallığını hiçe sayar hale gelmiştir. Zira hiçbir belge ve delil olmadan medya aracılığıyla evliliğime dair gerçek olmayan söylemleri kabul edemem.

Eşimle henüz birlikteliğimizin başlamadığı bir dönemde 2013 yılında reklam filmi çektiğim ve bir daha hiç karşılaşmadığım mesai arkadaşımla “bir ilişki yaşıyor mu” başlığıyla yalan bir haber yaratma gayesi içerisinde yapılan habercilik anlayışı anlaşılır gibi değil. Bu kapsamda hakkımda yapılan asılsız haber ve yorumlar aleyhine yasal haklarımı kullanmak mecburiyetinde bırakıldığımı, bu hukuk mücadelesinin bir örnek olarak hatırlanmasını sağlayacağımı, herkesin bilgisine sunarım.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR