Kıyafetleriyle ön plana çıkan diziler

Diziler her ne kadar konuları ve oyuncularıyla dikkat ekse de bazıları kıyafetleriyle de öne çıkıyor. İşte bizde size bu sezonun kostümleriyle ön plana çıkan dizilerini derledik işte o liste…

Kıyafetleriyle ön plana çıkan diziler
Yayın Tarihi: 30.10.2018 09:59:00

Kanalların bin bir umutla  ekran macerasına atılan dizileri bazen erken havlu atsa da bazıları da çok seviliyor. Kostümünden tut aksesuarlarına kadar bütün sosyal mecralarda çok konuşulan diziler, izleyicileri bir hayli etkiliyor.

Öyle diziler var ki karakterlerin giydiği kıyafetlerle adeta modayı ekranlara taşıyorlar. Bakın o diziler hangileri?
 
1- Ufak Tefek Cinayetler

Star TV’nin Salı akşamları ekranlara gelen dizisi Ufak Tefek Cinayetler iki sezondur fırtınalar estiriyor. Dizi zaman zaman çok eleştirilse de kostümleriyle çok konuşuluyor. Başrollerini Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Bade İşçil, Duygu Sarışın ve Aslıhan Gürbüz’ün paylaştığı dizi kadın temelli olmasıyla bu konuda avantajlı aslında…Çünkü Sarmaşık’ın bu havalı kadınları ne giyse ne taksa olay oluyor ve izleyiciler kadınların giydikleri parçaları tek tek araştırıp bu konuda yorum yapıyor.

Trendlerin de yakından takip edildiği dizide giyilen tasarım elbiseler, pahalı ayakkabılar izleyenleri bir hayli etkiliyor…


 2- Yasak Elma

Geçtiğimiz sezon FOX TV’de başlayan ve çok sevilen Yasak Elma, pazartesi akşamlarının favorilerinden… Başrollerini Talat Bulut, Eda Ece, Şevval Sam, Sevda Erginci ve Onur Tuna’nın paylaştığı dizinin kadınları ise şıklık yarışında adeta…

Birbirinden güzel kıyafetlerle çok konuşulan dizi ise bu konuda oldukça ön plana çıkıyor.
Sık sık davetlerin verildiği ve özellikle kadın karakterlerin ayakkabısından çantasına her detaya dikkat eden izleyiciler, bu kıyafetleri tek tek bulup farklı sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar.


3- İstanbullu Gelin

Star TV’nin 3 sezondur ekranlara gelen dizisi İstanbullu Gelin, Cuma akşamları ekranlara geliyor. Özellikle hikayesiyle çok sevilen dizi oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Başrollerini Aslı Enver, İpek Bilgin ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi kıyafetleriyle de çok konuşuluyor.

Dizideki kadınların tarzlarına çok dikkat eden izleyiciler zaman zaman özellikle Süreyya’nın salaş tarzını eleştirse de karakterlerin neyi nereden giydiklerine de bir hayli dikkat ediyor.


4- Erkenci Kuş

Star TV’nin yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda da devam eden dizisi Erkenci Kuş, Cumartesi akşamları ekranlara geliyor.

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı dizi, sıcak hikayesiyle çok beğeniliyor.

Öte yandan dizideki kadınların ne giydiğine çok dikkat eden izleyiciler, karakterlerin stylingini çok beğeniyor. Kullanılan kostümlerin çok doğru seçildiğini düşünen izleyiciler, bu konudan bir hayli memnun…
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR