Kuaförüm Sensin'de diskalifiye şoku! Murat ve Meltem neden diskalifiye edildi?

Show TV'nin eğlenceli yarışma programı Kuaförüm Sensin'de 28. hafta oldukça hararetli başladı. Tartışmaların bir dakika bile durmadığı yarışmada 22 Ekim günü rakiplerinin eleştirilerine kızan Murat stüdyoyu terk etmişti.Haliyle bu durum değerlendirildi. Peki Murat ve Meltem neden diskalifiye edildi?

Kuaförüm Sensin'de diskalifiye şoku! Murat ve Meltem neden diskalifiye edildi?
Yayın Tarihi: 23.10.2019 00:29:00

Kuaförüm Sensin Murat ve Meltem neden diskalifiye edildi? her yerde aranmaya başladı. Show TV'nin çok sevilen ve Gözde Kansu'nun sunumuyla ekranlara gelen yarışma programının 28. haftasında yani bu hafta ilk kez diskalifiye şoku yaşandı. Peki Kuaförüm Sensin yeni haftada kim diskalifiye edildi? Murat ve Meltem neden diskalifiye edildi? Detaylar haberimizde...

Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni hafta bomba gibi başladı. Birbirinden iddialı kuaför ve makyözlerin yer aldığı programda bu hafta bir takım diskalifiye edildi. Peki neden böyle bir şey yaşandı?Kuaförüm Sensin Murat ve Meltem neden diskalifiye oldu?

Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Murat'ın sessiz ve sakin tavırları rakiplerinin malzemesi haline geldi. Mizacının böyle olduğunu söyleyen Murat onları ikna edemediği gibi bu durumla mücadele etmek zorunda kaldı. Ancak 22 Ekim salı günü yayınlanan 137. bölümde sabrı taşan Murat, Koray'ın eleştirilerine sinirlenerek stüdyoyu terk etti ve geri dönmedi. Bu duruma çok kızan jüri üyeleri ise yeni bölümde kararlarını açıkladı ve Murat'la Meltem diskalifiye oldu. 


Bu tavrıyla herkesi şoke eden Murat ve Meltem'in yerine haftanın ortasında yeni yarışmacılar geldi. Kuaförüm Sensin 22 Ekim neler oldu? Murat neden stüdyoyu terk etti?

Kuaförüm Sensin 137. Bölümünde; yarışmanın ikinci haftasında olan Murat, gelen eleştirilere tahammül edemedi ve rakiplerine sert tepki göstererek stüdyoyu ter etti. Sakinleştikten sonra stüdyoya geri dönen Murat, keyfinin kaçtığını söyleyerek saç yapımına devam etmedi.

Rakiplerinin ve jürinin tüm ikna çabalarına hatta takım arkadaşı Meltem'in yalvarmalarına rağmen Murat geri adım atmadı. Jüri üyelerini Murat'ın davranışı etik olarak uygun buladı ve yarışmaya devam edip edemeyeceği ile ilgili yarın bir karar vereceklerini açıkladı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR