Kurşun Gülce kimdir? Gerçek adı ne? Berrak Tüzünataç kaç yaşında? Sevgilisi var mı

Fox TV'nin bu akşam başlayan dönem dizisi Kurşun ilk bölümüyle iyi bir başlangıç yaptı. Dudak ısırtan kadrosuyla dikkat çeken dizide en merak edilen oyunculardan biri Berrak Tüzünataç oldu. Uzun zamandır ekranlarda olmayan Berrak Tüzünataç kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? İşte detaylar...

Kurşun Gülce kimdir? Gerçek adı ne? Berrak Tüzünataç kaç yaşında? Sevgilisi var mı
Yayın Tarihi: 23.10.2019 20:08:00

Kurşun Gülce kimdir? Gerçek adı ne? Berrak Tüzünataç hangi dizilerde oynadı? her yerde aranmaya başladı. Fox ekranlarında bu akşam başlayan Kurşun dizisiyle ekranlara dönen Berrak Tüzünataç uzun zamandır televizyon projelerinde yer almıyordu. Gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla çok dikkat çeken dizide Berrak Tüzünataç Gülce karakterine hayat veriyor. Haliyle dizinin en dikkat çeken kadın karaterlerinden biri olan Gülce Akar dolasıyla Berrak Tüzünataç'ın hayatı da çok merak ediliyor. Detaylar haberimizin devamında....KURŞUN BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR? 

1984 yılında Yalova doğumlu olan Berrak Tüzünataç, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etti. 2005 yılında “Organize İşler” sinema filmi ile profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. 2010 yılında ise Prag Film Okulu’nda oyunculuk ve yönetmenlik üzerine eğitim aldı. Pek çok sinema filmi ve dizide rol aldı ve bu rolleriyle önemli ödüller aldı.


Berrak Tüzünataç hangi dizilerde rol aldı?

Kurşun / 2019
DİP / 2018
Fİ / 2017
Filinta / 2015
Muhteşem Yüzyıl / 2013-14
Son / 2012
Ezel / 2011
Bu Kalp Seni Unutur mu? / 2009
Elveda Rumeli / 2007-08
Affedilmeyen / 2007
Ödünç Hayat / 2005KURŞUN GÜLCE AKAR KİM?

Genç, güzel, hırslı. Koca aleme rağmen ayakta kalmaya çalışan yalnız bir kadın. Gülce bu dünyada tek başına ayakta kalmaya çalışan yalnız bir anne. Şansın yüzüne güldüğü tek nokta da bu olmuş. Oğlu Ozan ve ailesi bildiği dostları. Filiz’le de böyle tanışmış Gülce. Oğlu Ozan sayesinde. Ama zaman acımasız, gün gelecek dostunu kaybedecek Gülce ve o gün geldiğinde yolları Kurşun Orhan’la birleşecek.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR