Lohusalık Dönemini Kolaylaştırmak İçin Yapılacaklar

Lohusalık dönemi oldukça zorlu ancak bir o kadar da güzel geçen bir dönemdir. Bu dönemde anne ve aile bireyleri bitmek bilmeyen bir telaş ve uğraş içerisinde oldukça zorlanıyorlar.

Lohusalık Dönemini Kolaylaştırmak İçin Yapılacaklar
Yayın Tarihi: 29.11.2019 14:42:00

Lohusalık dönemi oldukça zorlu ancak bir o kadar da güzel geçen bir dönemdir. Bu dönemde anne ve aile bireyleri bitmek bilmeyen bir telaş ve uğraş içerisinde oldukça zorlanıyorlar. Bebek ihtiyaçları, annenin ihtiyaçları ve benzeri gereksinimlerin ardı arkası gelmiyor. Çoğu aile bu gibi durumları bir nebze de olsa azaltmak için doğum sonrasında karşılaşılabilecek durumlar için hazırlıkları daha doğum öncesinden yapmaktadırlar. Ancak bu hazırlıklar esnasında bazen bir takım ihtiyaçlar unutulabiliyor. Tulum, eldiven, şapka, kundak gibi bebeğin ihtiyaçları üzerinde titizlikle durulurken annenin ihtiyaçları lohusa pijama, gecelik vs. unutulabiliyor veya eksik bir şekilde bırakılıyor.
 
Lohusalık dönemini kolaylaştırmak için öncelikle annenin rahatlığı baz alınmalıdır. Bunu en kolay sağlayacağınız yollardan biri ise doğru tekstil ürünlerinin seçimidir. Yeni annelerin tüm gün ev içerisinde bulunduklarını göz önünde tutarak rahatça söyleyebiliriz ki en çok kullandıkları tekstil ürünleri pijamalardır. Biz de bu gereksinimi düşünerek %100 pamuk ve esnek kumaşlardan lohusa hamile pijama modelleri ürettik. Hamile lohusa pijama modellerimiz esnek kumaş yapıları sayesinde lohusalık döneminde anneye ekstra rahatlık sağlarlar. Ayrıca normal tekstil ürünlerinde bulunan dikiş fazlası gibi deriyi tahriş edecek tasarım hataları da ürünlerimizde bulunmamaktadır.
 
Tüm gün boyunca aynı pijama ile hareket eden anne gün sonunda terlemiş olabilir veya hamileliğin getirdiği bazı rahatsızlıklardan dolayı deride döküntü tarzı problemler yaşayabilir. Bu gibi durumlarda tüm gün boyunca giyilen pijamanın gece yatarken de giyilmesi sağlıklı olmayan bir durumdur. Bu problemin önüne geçmek için de yine kumaş ve işçilik kalitemizden taviz vermeden esnek ve hava alabilir yapıda hamile lohusa gecelik modelleri tasarladık.
 
Ürün Değişimi ve Kargo İşlemleri
 
Ürünlerimiz kullanılmadığı, yıkanmadığı ve zarar verilmediği sürece değişim ve iade işlemi gerçekleştirebiliyoruz. İade işlemlerimizde, iadeden sonraki 5 gün içerisinde para iadeniz, satın almayı gerçekleştirdiğiniz hesap numarasına iade edilir. Kapıda ödeme sisteminde ise iadeden sonra sizden IBAN veya hesap numarası bilgisi istenerek para iadeniz yapılır. Kargo ve gönderi işlemlerinde ise, saat 14:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir ve 3 iş günü içerisinde tesmilatı sağlanır.
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR