Menajerimi Ara dizisinde Burçin Terzioğlu !

Menajerimi Ara dizisinde Burçin Terzioğlu ! Star Tv'de yayınlanan ve çok sevilen ünlülerin kamera arkasında yaşadıkları, çalışma şartlarını açık bir şekilde anlatan diziye bu bölüm Burçin Terzioğlu konuk olacak.

Menajerimi Ara dizisinde Burçin Terzioğlu !
Yayın Tarihi: 8.10.2020 17:47:00

Menajerimi Ara dizisinde Burçin Terzioğlu ! Star Tv'de yayınlanan ve çok sevilen ünlülerin kamera arkasında yaşadıkları, çalışma şartlarını açık bir şekilde anlatan diziye bu bölüm Burçin Terzioğlu konuk olacak.Star Tv'nin her hafta Salı günü saat 20:00'de ekranlara gelen dizi Menajerimi Ara dizisine bu hafta konuk olarak başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu konuk olacak.


Menajerimi Ara dizisinin 8. bölümünde konuk olacak olan Burçin Terzioğlu başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle bu hafta diziye renk katacak. Burçin Terzioğlu, Menajerimi Ara 8.bölümde sunacağı ödül töreninde giymek için kıyafet arayacak ve Burçin Terzioğlu’nun kendi tasarımı olan kıyafetleri giyme isteği ve menajerini zor durumda bırakmasıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.Burçin Terzioğlu kimdir ?
Yıllara meydan okuyan güzelliği ile başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu 40 yaşındadır. 9 Mart 1980 doğumlu olan yetenekli oyuncu Burçin Terzioğlu İstanbul doğumludur. Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım ile beraber 2008-2014 yılları arasında 6 sene süren bir evlilik yapmıştır. Birçok projede yer alan ve aldığı projelerde karakterlerini çok iyi canlandıran ve adından çokça söz ettiren Terzioğlu, İlker Kaleli ile başrolünü paylaştığı Poyraz Karayel dizisiyle istediği üne kavuşmuştur. Rol arkadaşı İlker Kaleli ile Poyraz Karayel dizisinde başlayan aşkları diziden sonra da devam etmiş ama bir süre önce bitmiştir.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR