Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali Vefa ölecek mi

Fox TV'nin yeni sezon bombası Mucize Doktor bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geldi. Ali'nin başına buyruk halleriyle iki çocuğun hayatını kurtardığı yeni bölümün sonunda Ali Vefa'nın soyguncularla karşı karşıya kalması heyecanı arttırdı.Peki Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı çıktı mı?Ali Vefa ölecek mi

Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali Vefa ölecek mi
Yayın Tarihi: 25.10.2019 00:16:00

Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ali'ye ne olacak? Ali Vefa ölecek mi? her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin çok sevilen ve her bölümüyle reyting rekorları kıran uyarlama dizisi Mucize Doktor bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geldi. Ali'nin başının beladan kurtulmadığı, yine birçok hayatın kurtarıldığı Berhayat Hastanesi'nde heyecan doruktaydı. Ancak esas bomba bölümün sonunda patladı. Nazlı'dan kaçarken hıçkırığından kurtulmak isteyen Ali girdiği bakkala soyguncular gelince kalakaldı. Haliyle bölüm de orada bitti. Yeni bölümde neler olacağını heyecanla bekleyen izleyiciler ise Mucize Doktor yeni bölüm tanıtımı çıktı mı? Mucize Doktor 8. bölümde neler olacak? merak etti. Detaylar haberimizde...MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM TANITIMI GELDİ Mİ?

Mucize Doktor yeni bölüm tanıtımı, son bölüm biter bitmez hemen yayınlandı. Soyguncuların karşısında iyice heyecanlanan Ali ne yapacağını bilemeyince yanlış anlaşıldı ve vuruldu. Ali'ye ulaşamayan Nazlı, Adil, Ferman, Burak çok endişelenirken Ali vurulmuş bir şekilde hastaneye geldi. Hal böyle olunca herkesin gönlüne taht kuran Ali ölecek mi merak konusu oldu? Hadi gelin birlikte bakalım...


İşte Mucize Doktor 8. bölüm fragmanı:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ali'ye ne oldu? İnsan yaşarken mi ölür... #MucizeDoktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Mucize Doktor (@mucizedokttortv)'in paylaştığı bir gönderi ()


MUCİZE DOKTOR ALİ ÖLECEK Mİ?

Önümüzdeki hafta soyguncular tarafından vurulan Ali ameliyata alınacak ve kurtulacaktır. taner Ölmez'in hayat verdiği Ali Vefa'nın dizinin ana kahramanı olduğunu düşünürsek zaten bu kadar erken veda etmesi de mümkün değil. Yani içiniz rahat olsun...MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep olduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırır. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR