Netflix'in yeni dizisi için heyecan dorukta! The Umbrella Academy'e sayılı günler kaldı

Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi The Umbrella Academy'e son bir hafta kaldı. Fantastik hikayesiyle dikkat çeken The Umbrella Academy 15 Şubat Cuma günü Netflix'te izleyicileriyle buluşacak...

Netflix'in yeni dizisi için heyecan dorukta! The Umbrella Academy'e sayılı günler kaldı
Yayın Tarihi: 7.02.2019 13:30:00

Netflix'in yeni dizisi The Umbrella Academy uzun zamandır heyecanla bekleniyor. The Umbrella Academy dizisine son bir hafta kaldı. 

The Umbrella Academy dizisinin 1. sezonu 15 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak. 

The Umbrella Academy dizisinde, babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.Gerard Way'in ödüllü çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy dizisinde Ellen Page, Mary J. Blige ve harika bir ansambl kadro oynuyor.

Steve Blackman tarafından hayata geçirilen The Umbrella Academy dizisi, Kanada'nın Toronto şehrinde çekildi.

Netflix üzerinden izlenebilecek olan The Umbrella Academy, 15 Şubat 2019 Cuma günü gösterime girecek ve dizi birer saatlik 10 bölümden oluşuyor. 

İşte The Umbrella Academy dizisinin ilk fragmanı:The Umbrella Academy dizisinin konusu:

1989 yılında önemli bir olay olur ve aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. İşte The Umbrella Academy dizisini heyecanlandıran en önemli gelişme budur. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve The Umbrella Academy'i kurarak "çocuklarını" dünyayı kurtarmak üzere hazırlar.

Her ne kadar güzel hayaller kursa da hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri ayrı bir yana savrulur. Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, kendilerini evlat edinen Hargreeves'in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için uğraşırlar. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştıracaktır. 

The Umbrella Academy ilk sezonuyla 15 Şubat Cuma günü Netflix'te...;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X