Özel Bankalardan Kredi Müjdesi! Çalışmayan Vatandaşlara Kolay Kredi Veren Bankalar

Çalışmayan, işsiz vatandaşlar için özel bankalardan kredi müjdeleri gelmeye devam ediyor! Koronavirüs sürecinde işini kaybeden yahut daha önceden işsiz kalan bir vatandaş, kredi çekebilmek için bankalardan talepte bulunsa da kredi kullanmakta zorlanıyor.

Özel Bankalardan Kredi Müjdesi! Çalışmayan Vatandaşlara Kolay Kredi Veren Bankalar
Yayın Tarihi: 5.05.2020 13:51:00

Çalışmayan, işsiz vatandaşlar için özel bankalardan kredi müjdeleri gelmeye devam ediyor! Koronavirüs sürecinde işini kaybeden yahut daha önceden işsiz kalan bir vatandaş, kredi çekebilmek için bankalardan talepte bulunsa da kredi kullanmakta zorlanıyor. Bu süreçte birçok banka ise işsiz vatandaşlara yönelik kolay kredi paketlerini duyuruyor. Herhangi bir düzenli geliri olmayan, gelir belgesi ve bordro kağıdı olmayan vatandaşlara kredi veren bankalar hangileri? Gelir belgesiz - bordrosuz kredi nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir? Bu haberimizde sizler için hazırladık...

Özel bankalardan çalışmayan, işsiz vatandaşa kredi müjdeleri! Koronavirüs salgını sürecinde pek çok banka finansmana kolay ulaşım ve vatandaşın acil nakit ihtiyacına çözüm parolasıyla harekete geçmişken, özel bankalardan da işsiz vatandaşlar için kolay kredi avantajları sürüyor. Gelir belgesi olmayan ve bordro (maaş belgesi) bulunmayan vatandaşlara gelir belgesiz kredi fırsatı sunan bankalar hangileri? Son dönemde yaşanan salgın nedeniyle işyeri ve işletmesi kapanan ve işten çıkarılan vatandaşlara gelir belgesiz kredi veren bankalar yardım eli uzatıyor! Ancak çalışmayan bir vatandaşın gelir belgesiz kredi çekebilmesi için kredi notunun epey yüksek olması aranıyor. Ödemekte olduğunuz kredi ve kredi kartı borçlarınızın düzenli ödenmiş olması, banka sicilinizde bir 'lekenin' ve eksikliğin bulunmaması gibi pek çok şart da gerekiyor.

İşsiz Vatandaşlara Kredi Veren Bankalar Hangileri?

 Denizbank, Finansbank, Finansbank Enpara, Akbank, Şekerbank, İş Bankası, Aktifbank, ING, TEB, CepteTEB, Fibabanka, Odeabank gibi bankalar, Gelir belgesiz, bordrosuz kredi paketleri sunmaktadır. Kamu bankaları ise gelir belgesiz kredi vermemektedir. Kamu bankalarından kredi çekebilmek, maaş hesabınızın bu bankalarda olması halinde hayli kolay olmaktadır. Maaşını kamu bankalarından alan vatandaşlar bu bankalara kimlik ibraz suretiyle kredi çekebilmektedirler.

Akbank Direkt Kredi Müjdesi


Gelir belgesiz kredi çekmek isteyen vatandaşlar, Akbank direkt kredi avantajından yararlanabilirler. Banka şubesine gitmeye gerek olmaksızın internet bankacılığı üzerinden Akbank direkt kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredinizi gelir belgesi olmaksızın, kredi notunuzun yüksek olması ve diğer şartları da taşımanız halinde alabilirsiniz. Öte yandan taşıt ve konut kredileri için sizlerden gelir belgesi istenebilecektir.

QNB Finansbank ve ENPARA Gelir Belgesiz Kredileri

QNB Finansbank'tan sms ve internet bankacılığı uygulamalarıyla gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. T.C Kimlik numaranızı 5030'a SMS olarak göndererek QNB Finansbank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB finansbank üzerinden krediniz onaylandığı taktirde internet bankacılığı uygulamalarıyla kredinizi kullanıma açabilir ve paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

İşbankası'ndan Gelir Belgesiz Kredi Fırsatı

İş Bankası'nın İşcep uygulaması üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İş bankasından 40 bin tl'ye kadar kredi başvurunuzda gelir belgesi şartı aranmamaktadır. İşcep uygulamasını telefonunuza yükleyip İş Bankası hesabınıza giriş yaparak internet üzerinden kredi başvurusunda bulunmanız mümkün. Faiz oranı kredi notunuza göre hesaplanacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR