Payitaht Abdülhamid bu akşam var mı yok mu? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

TRT1'in çok sevilen ve 3 sezondur her cuma akşamı ekranlara gelen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid bugün 92. bölümüyle ekranlara gelecekti. Ancak TRT1'de bu akşam başlayacak Seksenler'in aynı saatte yayınlanacak olması kafaları karıştırdı. Peki Payitaht Abdülhamid bu akşam var mı yok mu?

Payitaht Abdülhamid bu akşam var mı yok mu? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ne zaman yayınlanacak
Yayın Tarihi: 11.10.2019 14:52:00

Payitaht Abdülhamid bu akşam var mı yok mu? sorusu her yerde aranmaya başladı. Başrolünde Bülent İnal'ın olduğu dönem dizisi Payitaht Abdülhamid son olarak 91. bölümüyle ekranlara geldi. Bu akşam da yeni bölümüyle ekranlara gelmesi beklenirken saat 20:00'da TRT1'de Seksenler'in başlayacak olması kafaları karıştırdı? Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölüm yayınlanacak mı?

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker ve Saygın Soysal'ın paylaştığı dizi, Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD BU AKŞAM VAR MI? 11 EKİM

TRT1 yayın akışında da görünmeyen Payitaht Abdülhamid ne yazık ki bu akşam ekranlara gelmeyecek. Çünkü TRT1 ekranlarında 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Türkiye-Arnavutluk karşılaşması yayınlanacak. 

Yani Payitaht Abdülhamid 92. yeni bölümü Milli Maç nedeniyle 11 Ekim cuma akşamı yayınlanmayacak. 


Sevilen dizi Payitaht Abdülhamid 92. bölümüyle 18 Ekim Cuma akşamı TRT1'de...PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 91. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Düşman bu defa Abdülhamid’in en yakını, en güvendiği paşalarından Ahmet Paşa’yı almak üzere harekete geçmiştir. Abdülhamid keskin zekasıyla dostunu düşmana teslim etmemek üzere çözüm ararken Ahmet Paşa ise hünkarı zor durumda bırakacak bir hamle yapacak ve herkesi şaşırtacaktır. Zalman, sahte ailesi ve saraya yerleştirdiği casuslar sayesinde nihai hedefine adım adım ilerlerken Zülüflü İsmail de onun planlarına dahil olmuş ve bu uğurda kardeşine iftira atmaktan çekinmeyecek bir hale gelmiştir.

Halil Halid ve arkadaşları silahları eksiksiz bir şekilde teslim etmeyi başarırlar. Ancak Joris’in silahların ve Halil Halid’in peşini bırakmaya niyeti yoktur.   Payitaht bir kere daha ikisinin kanlı çatışmasına sahne olacaktır.

Bidar Sultan, Darülhayri Ali’de olan bitenleri çözmeye çalışırken Cemile Sultan ve Şehzade Nureddin’le çatışmaya devam eder. Her fırsatta Bidar’ı Abdülhamid’in gözünden düşürmek için uğraşan Cemile, şehzadenin kaybolduğunu öğrendiğinde bu durumu da ona karşı kullanmaktan çekinmeyecektir. Gülcemal ve Mehmet evlilik hayalleri kurarken Cemile ise Gülcemal’i payitahttan göndermek için bir plan yapar.  
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR