PTT acil kredi için duyuru yaptı! Son dakika haberi geldi! 80 bin TL ödeme verilecek

PTT acil kredi için duyuru yaptı! Son dakika haberi geldi! 80 bin TL ödeme verilecek

PTT acil kredi için duyuru yaptı! Son dakika haberi geldi! 80 bin TL ödeme verilecek
Yayın Tarihi: 26.10.2023 19:45:00

PTT, nakit sıkıntılarına pratik bir çözüm sunuyor. PTT Emekli Kredisi kampanyası, sadece emekli maaşını PTT üzerinden alanlara özel bir fırsat sunuyor. İşte bu muhteşem fırsatın ayrıntıları:

Emekli Maaşı PTT Üzerinden Alınmalı

Bu benzersiz fırsattan yararlanmak için ilk adım, emekli maaşınızı PTT üzerinden almaya başlamak. Eğer zaten PTT aracılığıyla emekli maaşı alıyorsanız, işte size büyük bir avantaj!

Başvuru Aktif Bank Aracılığıyla Yapılıyor

Emekli kredisi için başvuru yapmak isteyenler, Aktif Bank'ı tercih edebilirler. Bu kredi, ihtiyaçlarınıza uygun olarak 80,000 TL'ye kadar çıkabilen bir nakit kredi seçeneği sunuyor. Üstelik ödeme kolaylığı da sunuyor; 80,000 TL'yi 24 ay vadeli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Diğer Borçlarınızı Kapatma İmkanı


Birçok insanın başına gelebileceği gibi, diğer bankalardan kaynaklanan kredi ve kredi kartı borçları sizi zorlayabilir. PTT Emekli Kredisi, bu durumda da yardımcı oluyor. Özel kampanyalarla diğer borçlarınızı kapatma fırsatı sunarak finansal rahatlamanıza katkıda bulunuyor.

SMS ile Kredi Başvurusu

Başvuru süreci oldukça basit. Cep telefonunuzdan SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. "PTT" yazdıktan sonra araya bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı "30 50" numarasına ücretli bir mesaj olarak gönderin. Gönderilen mesajdan sonra kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulamalar sonucunda, kredi onayı miktarı hakkında bilgiler size kısa mesajla iletilir.

PTT Emekli Kredisi ile Hafifleyin

Bu fırsat, emekli vatandaşlar için finansal ihtiyaçlarını karşılamada kullanışlı bir seçenek sunuyor. Emekliler, acil nakit ihtiyaçları için bu kampanyayı değerlendirerek maddi sıkıntılarını hafifletebilirler.


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR