Puma Storm Sokak modasında fırtınalar estiriyor

PUMA, yepyeni modeli STORM ile sneaker dünyasına tarz katmaya devam ediyor. Sokak stilini spor DNA’sı ile harmanlayan PUMA STORM, canlı renkleri ve benzersiz tasarımı ile dikkat çekiyor.

Puma Storm Sokak modasında fırtınalar estiriyor
Yayın Tarihi: 5.08.2019 12:01:00

Global spor giyim markası PUMA, yazın yakıcı sıcaklarına serin bir fırtına etkisi yapacak yeni modeli STORM’u sneaker severlerin beğenisine sunuyor. Doğanın gücünü yansıtan PUMA STORM, 1990’lardan esinlenen heyecan verici renkleri ve bulutların görüntüsünü anımsatan tabanı ile etkileyici bir tasarım ortaya koyuyor.

PUMA STORM rahatlığı ve iddialı görünümüyle öne çıkıyor. Parmak ucu, topuk ve gövde kısmında yer alan süet detaylar, dilinde bulunan tonal PUMA logosu ve CMEVA orta ve kauçuk alt tabanında yer alan, buluttan esinlenen benzersiz işlemelerin şık bir dokunuş sağladığı PUMA STORM; yaz boyunca şıklığından taviz vermek istemeyenlerin vazgeçilmezi oluyor.
Havalı stiliyle klasikten denime her türlü görünümü zahmetsizce tamamlayan PUMA STORM, 1 Ağustos itibarıyla tüm PUMA mağazaları ve www.puma.com.tr’ de 699,90 TL’den satışa sunuluyor.


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR